18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

To już jest przegięcie pały

Policjant masturbował się na służbie. Transmitował to w sieci

Wojciech Kozicki
18.06.2019  12:35
Policjant i masturbacja w sieci live - teraz stanie przed sądem
Policjant i masturbacja w sieci live - teraz stanie przed sądem Fot: Szymon Starnawski/Polska Press/East News

Policjant z powiatu pruszkowskiego wyleci ze służby. Wyszło na jaw, że w trakcie służby „brał sprawy w swoje ręce”. Masturbacja na żywo w internecie nie ujdzie mu na sucho.

Policjant z Warszawy splamił mundur. Chociaż ma żonę i dziecko, a w policji służył lat 9 lat, to masturbował się na służbie. Co gorsza, chciał, by cały świat zobaczył go w akcji. Działając pod pseudonimem Police_Man udzielał się na portalu erotycznym i onanizował się podczas transmisji na żywo.

To nie koniec jego kłopotów. Jak podaje warszawska „Wyborcza”, funkcjonariusz robił sobie dobrze w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych w Piastowie w jednostce podległej Komendzie Powiatowej Policji w Pruszkowie. Sprawę nagłośnił popularny bloger tropiący patologie w policji, a zgłosiła ją jedna z policjantek.

Stanie przed sądem?

Teraz to jego przełożeni wzięli sprawy w swoje ręce. Policjant został zawieszony i zostało wszczęte przeciwko niemu postępowanie dyscyplinarne oraz "procedura administracyjna zwolnienia tej osoby z uwagi na dobro służby". Raczej się nie wywinie, w internecie zostały twarde dowody.

Przeczytaj więcej
Komentarze