18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"Znajdę was, dzbany"

Polski youtuber okradziony. Wyznaczył nagrodę za pomoc

Wojciech Kozicki
03.08.2019  14:15
Polski youtuber okradziony - dzbany nagrane na wideo z monitoringu
Polski youtuber okradziony - dzbany nagrane na wideo z monitoringu Fot: Youtube

Polski youtuber z kanału „Miłośnicy czterech kółek – zrób to sam” padł ofiarą kradzieży. Pokazał wideo z monitoringu i zapewnił, że za wskazanie sprawców wyznaczona jest wysoka nagroda. Okazuje się, że to była zmasowana kradzież katalizatorów samochodowych w całej Kościerzynie i nawet w Gdańsku.

Prowadzący kanał „Miłośnicy czterech kółek – zrób to sam” w nowym filmie wyznał, że w nocy 29 lipca „dwóch młodych rycerzy ortalionu” postanowiło powycinać katalizatory z samochodów stojących na parkingu firmy M4K Garage. W jednym z samochód katalizatora nie było, więc po prostu pocięli wydech. Wszystko oczywiście zarejestrował monitoring.

Posłuchajcie drogie dzbany. Prędzej czy później was znajdę, a jak was znajdę to pokażę was do kamery zanim oddam was policji. 500+ za mało i chcesz dorobić? To idź do pracy baranie jeden z drugim. Karma wraca, pamiętajcie  - powiedział Łysy.

Okazuje się, że złodzieje byli na parkingu dzień wcześniej i zrobili zdjęcia samochodom. Oczywiście nie wpadli na to, że nagrywał ich monitoring. Poza tym, zostawili na miejscu lewarek ze swoimi odciskami palców.

Łysy zwrócił uwagę, że w całej Kościerzynie giną ostatnio katalizatory. Do takich kradzieży dochodzi również w Gdańsku. Czy te wszystkie te przypadki to sprawka "rycerzy ortalionu"?

Polski youtuber okradziony - miłośnicy 4 kółek i motoryzacji pomogą znaleźć Dzbanów?

Czytaj także