Portret pamięciowy sprawcy rozboju. Policja prosi o pomoc

Redakcja
21.01.2019  16:23
Szczecin i napad rabunkowy na sklep odzieżowy. Policja pokazała portret pamięciowy podejrzanego. To jeszcze wizerunek sprawcy czy dzieło sztuki?
Szczecin i napad rabunkowy na sklep odzieżowy. Policja pokazała portret pamięciowy podejrzanego. To jeszcze wizerunek sprawcy czy dzieło sztuki? Fot: policja.gov.pl

Szczecin. Napad na sklep w centrum miasta w grudniu to nadal sprawa do rozwiązania. Policja zdecydowała się opublikować portret pamięciowy podejrzanego.

Jak podaje szczecińska policja, 28 grudnia 2018 roku doszło do kradzieży rozbójniczej przy ulicy Wojska Polskiego 27 w Szczecinie. Sprawca nie został schwytany.

Funkcjonariusze Komisariatu Policji Szczecin Śródmieście prowadzą sprawę. Do akcji wkroczył „zaczarowany ołówek” i sporządzono portret pamięciowy. Ma on ułatwić schwytanie przestępcy.

Jeżeli ktoś rozpoznaje tajemniczego mężczyznę, albo posiada informacje mogące przyczynić się do jego zatrzymania, proszony jest o kontakt z policją pod numerem telefonu: (91) 82 12 332/330 oraz adres e-mail: rafal.guzik@sc.policja.gov.pl. Można również zgłaszać się osobiście na komisariat przy ulicy Kaszubskiej 35 (pokój nr 245 lub 254).

ZOBACZ TEŻ: 90-letni Eugeniusz poluje na kobiety. Wymyka się policji od 20 lat

Szczecin i napad - policja udostepniła portert pamięciowy
Szczecin i napad - policja udostepniła portert pamięciowy Fot: Policja
Czytaj także