18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Żal ściska za gardło

Poruszające oświadczenie matki śp. Dawidka. Przerwała milczenie

22.07.2019  09:02
Poruszające oświadczenie matki śp. Dawidka. Przerwała milczenie
Poruszające oświadczenie matki śp. Dawidka. Przerwała milczenie Fot: Policja

Mama zamordowanego 5-letniego Dawidka zabrała głos. Kobieta wygłosiła oficjalne, niezwykle poruszające oświadczenie. 

Sprawą 5-letniego Dawidka, który zaginął będąc pod opieką ojca - żyła cała Polska. Wszyscy mieli nadzieję, że wbrew złym przeczuciom jasnowidza - chłopczyk odnajdzie się cały i zdrowy. Niestety, okazało się, że jego ojciec, który w dniu zaginięcia rzucił się pod pociąg - zabrał ze sobą na drugą stronę swojego synka.

Pojawiają się pierwsze doniesienia o tym, w jaki sposób zginęło niewinne dziecko. Do tej pory, przez cały okres poszukiwań - zrozpaczona matka chłopca nie zabierała głosu. Teraz, kiedy już wiadomo, że dziecko nie żyje - kobieta postanowiła przerwać milczenie.

Poruszające oświadczenie matki śp. Dawidka

Za pośrednictwem telewizji TVN, mama Dawida podziękowała wszystkim, którzy byli zaangażowani w poszukiwania 5-latka i wszystkim tym, którym jego los nie był obojętny. 

Składam podziękowania Służbom, które z ogromną determinacją, nie szczędząc środków i wysiłku prowadziły akcję poszukiwawczą. Dziękuję lokalnej Społeczności, Mediom i wszystkim tym, którym los mojego Synka nie był obojętny, którzy do końca okazywali wsparcie wierząc w szczęśliwe zakończenie. Proszę o modlitwę - napisała 31-letnia Rosjanka. 

Przypominamy, że najpewniej dziś odbędzie się sekcja zwłok dziecka, która da wszystkim odpowiedź na pytanie, w jaki konkretnie sposób ojciec pozbawił go życia. Składamy wyrazy najszczerszego współczucia dla całej rodziny zmarłego chłopczyka.