18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Poszukiwania matki

Porzuciła noworodka na mrozie. "Popękane ciało"

Wojciech Kozicki
22.03.2023  19:17
Porzuciła noworodka na mrozie. "Popękane ciało, szukają matki"
Porzuciła noworodka na mrozie. "Popękane ciało, szukają matki" Fot: Hervé GYSSELS/East News

Horror w USA. Matka porzuciła na mrozie rannego noworodka. Stan dziecka był krytyczny. Policja prowadzi poszukiwania matki.

Porzucone dziecko w USA. Juliannys Aviles z Massachusetts wracała z mężem do domu w mroźną niedzielną noc. Nagle dokonali przerażającego odkrycia. Na ulicy w samochodowym foteliku leżał zawinięty w koce noworodek. Był w stanie krytycznym.

Jako matka nie wiem, jak ktokolwiek mógł to zrobić. Jego twarz była spuchnięta, stopy czerwone. Dosłownie całe jego ciało było popękane, potrzebował pomocy medycznej - mówiła Juliannys w rozmowie z lokalnymi mediami. (Radio ZET)

Matka porzuciła noworodka na mrozie. Tragedia w USA

Małżeństwo zabrało dziecko do ośrodka, by się ogrzało. Zawiadomiono policję. Ustalono, że dziecko zostało porzucone dwa dni wcześniej, najpewniej w piątek. Teraz organy ścigania prowadzą poszukiwania matki dziecka. Istnieje podejrzenie, że ona również potrzebuje pomocy medycznej.

Patrzyłam w oczy tego biednego dziecka, i jedyne co mogłam zobaczyć to spuchnięta od płaczu i mrozu twarz. To mnie zniszczyło, serce dosłownie pękło mi na kawałki - powiedziała sąsiadka Marliyn White. (Radio ZET)

Polka spaliła swoje dziecko. List gończy

W Polsce również dochodzi do podobnych przypadków. W tym tygodniu rozesłano list gończy za kobietą, która spaliła swoje niemowlę.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

Czytaj także