18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Tajemniczy samochód

Poszukiwania Dawida. Jest nagranie z monitoringu

Wojciech Kozicki
13.07.2019  09:58
Ojciec Dawida jechał tym samochodem? Nagranie z monitoringu i nowe informacje
Ojciec Dawida jechał tym samochodem? Nagranie z monitoringu i nowe informacje Fot: Policja

Poszukiwania Dawidka i nowe informacje - policjanci posiadają już nagranie z monitoringu, na którym prawdopodobnie widoczny jest samochód jego ojca. Czy wkrótce czeka nas przełom w sprawie?

Gdzie jest 5-letni Dawidek? Policja otrzymała od mediów dodatkowe materiały, a konkretnie nagranie z monitoringu miejskiego. Kamery zarejestrowały samochód, którym prawdopodobnie jechał ojciec Dawida Żukowskiego z dzieckiem.

Nie ma jeszcze oficjalnego potwierdzenia, że Skoda z nagrania należała do niego. Policja nie udostępniła wideo w internecie dla dobra śledztwa, ale zapewnia, że bada każdy trop i wszystkie nadesłane informacje.

Poszukiwania Dawida - informacje

Jak podaje radiozet.pl, ustalono już, że ojciec Dawida odjechał z nim z Grodziska Mazowieckiego szarą skodą fabią o numerze rejestracyjnym WGM 01K9. Samochód odnaleziono, ale śledczy chcą ustalić dokładnie trasę, którą przejechał. Świadkowie podają, że auto widziano między GrodziSkiem Mazowieckim, a węzłem Konotopa.

Przypominamy, że w środę w godzinach popołudniowych ojciec Dawida Żukowskiego zabrał dziecko z Grodziska Mazowieckiego. Wkrótce odnaleziono zwłoki mężczyzny, który zginął potrącony przez pociąg. Prawdopodobnie popełnił samobójstwo. Od środy trwają poszukiwania Dawida.

Do akcji poszukiwawczej włączyli się również żołnierze 6. Mazowieckiej Brygady Obrony Terytorialnej oraz specjaliści od poszukiwań w podziemnych wyrobiskach.