18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

będzie przełom?

Poszukiwania Dawida, policja ma nowy trop. Psy i ciężki sprzęt na Okęciu

Emilia Waszczuk
18.07.2019  17:42
Poszukiwania Dawida, policja ma nowy trop. Psy i ciężki sprzęt na Okęciu
Poszukiwania Dawida, policja ma nowy trop. Psy i ciężki sprzęt na Okęciu Fot: Policja

Policja podjęła poszukiwania w zupełnie nowym miejscu - podaje Polsat News. Specjalistyczny sprzęt i psy tropiące pojawiły się na warszawskim Okęciu.

Od zaginięcia Dawida Żukowskiego minęło już 8 dni, a policjanci przyznają, że każdy dzień oddala ich od znalezienia chłopca żywego. Były rzecznik KGP poinformował wręcz, że 5-latek prawie na pewno jest już martwy.

Śledczy przez kilka dni przeszukiwali okolice Grodziska Mazowieckiego i węzeł Konotopa. W czwartek prokuratura oficjalnie potwierdziła, że ich zdaniem Paweł Ż. - ojciec Dawida - dokładnie zaplanował porwanie i ewentualną zbrodnię.

Policja przeszukuje Okęcie

Teraz podjęli się poszukiwań w zupełnie nowym miejscu - jak donosi Polsat News - policjanci z psami tropiącymi wkroczyli na ogródki działkowe "Miejski Paluch" na Okęciu. Do poszukiwań prawdopodobnie wykorzystują specjalistyczny, ciężki sprzęt. Na miejscu jest między innymi podnośnik straży pożarnej.

Poszukiwania trwają

Wcześniej w czwartek w poszukiwania włączył się samozwańczy detektyw Krzysztof Rutkowski, który mógł przy okazji zdradzić informacje, którymi policja jak dotąd nie chciała się dzielić. Inny "specjalista", często angażujący się w poszukiwania - jasnowidz Jackowski - podzielił się swoją wizją. Na temat zaginięcia wypowiadali się też prawdziwi specjaliści - między innymi były antyterrorysta Jerzy Dziewulski, którego teoria jest wyjątkowo makabryczna.

Pogrzeb Ojca Dawida, który w dniu zaginięcia chłopczyka popełnił samobójstwo, zaplanowany jest na piątek.

Przeczytaj więcej
Komentarze