18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Pobożny morderca?

Nowe informacje o ojcu Dawida. Co z jego drugim dzieckiem?

Wojciech Kozicki
16.07.2019  17:02
Zaginięcie Dawida Żukowskiego - nowe informacje o jego ojcu
Zaginięcie Dawida Żukowskiego - nowe informacje o jego ojcu Fot: Policja

Zaginięcie Dawida Żukowskiego to sprawa, która wstrząsnęła Polską. Wciąż pojawiają się nowe informacje i doniesienia, a przy okazji dowiadujemy się kim naprawdę był ojciec Dawida.

Kim był tak naprawdę ojciec Dawida Żukowskiego? Jego szkolny znajomy dokładnie go opisał i jest zaskoczony tym, że porwał dziecko i popełnił samobójstwo rzucając się pod pociąg. Tymczasem dziennikarzom Uwagi! TVN udało się dotrzeć do kolejnej osoby, która znała Pawła Ż. i okazuje się, że mężczyzna miał problemy z hazardem i zadłużył się na 200 tys. złotych.

Jak pisze Wprost.pl, okazało się, że ojciec Dawida ma także córkę z pierwszego małżeństwa. Pierwsza żona miała uciec od niego z dzieckiem na Ukrainę, więc portal podejrzewa, że mógł zabrać Dawida, by historia się nie powtórzyła. Wiadomo też, że przed popełnieniem samobójstwa poszedł do kościoła się pomodlić.

Już wcześniej mówiło się o tym, że ojciec Dawida miał długi i pojawiły się podejrzenia o sprzedaży dziecka. Jeden z ekspertów na TVN24.pl zasugerował jednak, że dziecko jest zbyt poszukiwane i rozpoznawalne, by ktoś chciał je przetrzymywać.

Czy Dawid Żukowski żyje? Jak podaje "Fakt", skoro pojawiły się doniesienia, że znaleziono ślady krwi, to realizuje się „najczarniejszy scenariusz”.

logo Tu się dzieje