18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nowe informacje i dowody

Poszukiwania Dawida. Znaleziono narzędzie zbrodni?

Wojciech Kozicki
19.07.2019  07:59
Poszukiwania Dawida Żukowskiego - nowe informacje i dowody
Poszukiwania Dawida Żukowskiego - nowe informacje i dowody Fot: Policja

Nadal trwają poszukiwania Dawida Żukowskiego z Grodziska Mazowieckiego, a w sprawie pojawiły się kolejne informacje. Czy znaleziono dowody, które okażą się przełomowe?

Dawid Żukowski wciąż nie został odnaleziony. Tymczasem „Fakt” dowiedział się, że w ręce policji trafiły nowe dowody. Mają to być nóż kuchenny i foliowy worek. Przedmioty miała znaleźć postronna osoba w pobliżu ogródków działkowych na Okęciu.

„Fakt” dotarł do osoby, która znalazła wspomniane rzeczy nieopodal ogródków działkowych "Miejski Paluch" przy trasie S2. To mężczyzna, który prowadził poszukiwania Dawida na własną rękę.

Dosyć duże krzaki, mała polanka. Idealne miejsce, żeby coś ukryć. Doszedłem do takiego specyficznego miejsca przy drodze, gdzie ewidentnie były ślady, jakby coś podjechało, zawróciło – powiedział mężczyzna, który znalazł nóż. (fakt.pl)

Był to zwykły kuchenny nóż, który ktoś zapakował w worek. Nie było na nim śladów krwi. Na ostrzu miały znajdować się jednak dwie plamki niewiadomego pochodzenia. Nie ma jeszcze oficjalnego potwierdzenia, że policja analizuje dowody o których pisze "Fakt".

Zaginięcie Dawida Żukowskiego

Przypominamy, że Dawid Żukowski został zabrany przez ojca z domu 10 lipca. Mężczyzna tego samego dnia popełnił samobójstwo, a los dziecka nadal pozostaje nieznany. Pojawiły się nawet podejrzenia, że Paweł Ż., który miał długi i problemy z hazardem, sprzedał syna.

Poszukiwania Dawida i węzeł Konotopa:

Przeczytaj więcej
Komentarze