18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Sytuacja jest dynamiczna

Poszukiwania Iwony Wieczorek na finiszu?! Na miejscu jest już NUREK

30.12.2022  10:04
Policja zaangażowała nurka do poszukiwań
Policja zaangażowała nurka do poszukiwań Fot: Policja

Już od ponad tygodnia trwa przeszukanie „Nowej Zatoki”, czyli dawnej „Zatoki Sztuki”. Jak czytamy na stronie Wirtualnej Polski, policja zaangażowała teraz nurka, który specjalizuje się m.in. w odnajdowaniu zwłok.

Więcej informacji na temat sprawy Iwony Wieczorek znajdziesz 

.

Od ponad tygodnia trwają prace poszukiwawcze na terenie dawnej „Zatoki Sztuki”. Policja zaangażowała psy tropiące, georadary, koparki, a w pobliżu rozstawiono namiot wojskowy i mobilne laboratorium.

Przeszukanie terenu ma związek z zaginięciem Iwony Wieczorek w 2010 roku, ponieważ zajmuje się tym krakowskie „Archiwum X”, choć prokuratura, z niejasnych przyczyn, nie potwierdziła tego oficjalnie. O poszlakowych powiązaniach Iwony Wieczorek z trójmiejskim półświatkiem przestępczym pisaliśmy tutaj. Przypominamy, że w 2015 roku „Zatoka Sztuki” stanęła w centrum sopockiej afery pedofilskiej.

Na miejscu jest doświadczony nurek

Jak czytamy na stronie Wirtualnej Polski, na miejsce poszukiwań sprowadzony został profesjonalny nurek, który wcześniej pomagał już policji w odnajdywaniu ciał.

Marcel Korkuś to doświadczony nurek, który, przykładowo, pod koniec czerwca znalazł zaginiony na dnie Odry samochód, w którym znajdowały się zwłoki. Wcześniej znalazł także ciało 3,5-letniego Kacpra w rzece Kwisa.

Więcej informacji na temat sprawy Iwony Wieczorek znajdziesz 

.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na 

.

Czytaj także