18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Trwa akcja policji

Poszukiwania małżeństwa z Warszawy. Widziano ich za granicą [FOTO]

25.05.2023  19:52
Zaginione małżeństwo z Warszawy zauważono na Słowacji
Zaginione małżeństwo z Warszawy zauważono na Słowacji Fot: Materiały policji

Aneta i Adam Jagłowie zniknęli kilka dni temu, gdy opuścili w środku nocy swoje mieszkanie w Warszawie. Najprawdopodobniej para udała się na Słowację po przejściu granicy szlakiem w Tatrach. Wcześniej widziano ich w jednym ze schronisk górskich, gdzie zarejestrowały ich kamery.

Małżeństwo zniknęło kilka dni temu z mieszkania na warszawskim Mokotowie, opuszczając dwóch nastoletnich synów. Para została zauważona wczoraj w Tatrach w jednym ze schronisk. Właściciel placówki, gdy zobaczył wiadomość o poszukiwanej parze, przypomniał sobie, że zatrzymali się oni u niego.

Teraz z policją skontaktował się właściciel pensjonatu z przygranicznej miejscowości na Słowacji.

Małżeństwo z Polski spało u mnie w nocy z wtorku na środę, z 23 na 24 maja

- powiedział w rozmowie z Onetem właściciel pensjonatu „Vasko” w Zdziarze.

Do pensjonatu podeszli oni we wtorek około godz. 18 na piechotę. W ten dzień nie było mnie na miejscu, ale w obiekcie spała zaprzyjaźniona grupa turystów z Niemiec. To właśnie ich Polacy zapytali, czy mam wolne pokoje. Połączyliśmy się telefonicznie i zaproponowałem im nocleg, na który się zgodzili. Twierdzili, że są bardzo zmęczeni, bo całą drogę z Zakopanego przeszli pieszo

- dodał pan Daniel.

Zaginęło małżeństwo z Warszawy. Są już za granicą

W rozmowie z Onetem właściciel pensjonatu zdradził informacje dotyczące zaginionych.

Nie wiem, dokąd poszli. Gdy jednak przeczytałem w polskich mediach o poszukiwaniach ludzi, którzy wyglądali identycznie jak ci moi goście, połączyłem wszystko w całość i dałem znać o sprawie zarówno polskiej, jak i słowackiej policji

- powiedział Słowak.

W tym czasie, gdy zauważono parę na Słowacji, trwały już poszukiwania po polskiej stronie Tatr. Przeszukano szlak z Murowańca do Brzezin, gdzie małżeństwo widziano dwa dni wcześniej. Udostępniono także zdjęcia ze schroniska Murowaniec. Jednak w związku z przejściem pary na stronę Słowacji, odwołano poszukiwania w tym terenie.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

Czytaj także