18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Tragedia po imprezie

Koniec poszukiwań. Wyłowiono zwłoki Bartosza z Odry

Wojciech Kozicki
06.02.2023  19:55
Poszukiwania zakończone. Zwłoki w Odrze, Bartosz B. nie żyje
Poszukiwania zakończone. Zwłoki w Odrze, Bartosz B. nie żyje Fot: JAROSLAW JAKUBCZAK/POLSKA PRESS/Polska Press/East News

Tragiczny koniec poszukiwań. Potwierdzono, że z rzeki Odry zostały wyłowione zwłoki. To 24-letni Bartosz, który zaginął w weekend.

Ciało wyłowione z rzeki. Służby ratownicze i policja wyłowiły po godzinie 13 w poniedziałek z Odry w centrum Wrocławia zwłoki poszukiwanego od soboty Bartosza B. 24-latek w nocy z soboty na niedzielę bawił się na imprezie firmowej w jednym z klubów we Wrocławiu. Po wyjściu z lokalu miał skontaktować się ze swoją partnerką, by powiadomić, że wraca do domu. Później jego telefon był wyłączony.

Koniec poszukiwań. Bartosz B. wyłowiony z Odry

Jak podaje Radio ZET, ciało zaginionego mężczyzny znaleziono w okolicach małej elektrowni wodnej w pobliżu mostów Pomorskich. To właśnie tam po raz ostatni Bartosza zarejestrowały kamery monitoringu, gdy kierował się w stronę ulicy Rzeźniczej. To właśnie w miejscu utonięcia zegarek elektroniczny zarejestrował zakończenie trasy.

Rodzina potwierdziła tożsamość zmarłego.

Potwierdzamy, że wyłowiono ciało mężczyzny zaginionego w nocy z piątku na sobotę. Rodzina potwierdziła jego tożsamość. Ciało zostało zabezpieczone do sekcji. W sprawie śmierci 24-latka będzie prowadzone prokuratorskie śledztwo - powiedziała Aleksandra Freus z biura prasowego wrocławskiej policji, cytowana przez tvn24.pl.

Wodna Służba Ratownicza potwierdza zakończenie działań i przekazała wyrazy współczucia dla rodziny Bartosza.

Jak na razie nie ujawniono żadnych okoliczności związanych ze śmiercią zaginionego Bartosza. Nie ma żadnych doniesień o możliwym przyczynieniu się osób trzech do jego śmierci.

Więcej informacji na temat sprawy Iwony Wieczorek znajdziesz pod tym linkiem.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

Czytaj także