18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zaginiony Krzysztof Dymiński

Poszukiwany 16-latek miał być widziany nad morzem! „Szedł przez las”

24.08.2023  12:59
Krzysztof Dymiński Rowy
Krzysztof Dymiński Rowy Fot: Google Maps, Facebook

Krzysztof Dymiński zaginął pod koniec maja i kompletnie rozpłynął się w powietrzu. Teraz pojawiają się doniesienia, że ktoś widział go nad Bałtykiem w miejscowości Rowy.

16-letni Krzysztof Dymiński zaginął pod koniec maja, gdy wyszedł w środku nocy ze swojego domu w Pogroszewie-Kolonii. Do dziś nie udało się natknąć na żaden ślad chłopaka – kompletnie rozpłynął się w powietrzu. Niemniej nie ma żadnego dowodu na to, że 16-latek nie żyje. Sugestywny może być jedynie jego ostatni wpis w mediach społecznościowych. Dlatego wciąż trwają jego poszukiwania. Niedawno matka chłopca napisała na Facebooku, że szukają go z użyciem dronów i łodzi.

Nie tracimy nadziei, że gdzieś żyjesz, że wrócisz, ale szukamy Cię także tam, gdzie mamy nadzieję, że Cię nie ma. Tata lata dronem, ma już uprawnienia, pływa łódką z dziadkiem, chodzi brzegami Wisły i wypatruje - czytamy wpis pani Agnieszki.

Zaginął Krzysztof Dymiński. Co miał na sobie? Gdzie go ostatni raz widziano?

16-latek wyszedł z domu w Pogroszewie-Kolonii prawdopodobnie około czwartej w nocy. Pojechał autobusem do Warszawy, na Rondo Daszyńskiego. Stamtąd udał się metrem do Dworca Gdańskiego i poszedł do parku Traugutta. Kamera po raz ostatni rejestruje go na Moście Gdańskim, lecz miał on zostać zauważony później – w okolicach parku Traugutta.
Policja prosi o pomoc w odszukaniu nastolatka – chłopak ma 175 cm wzrostu, włosy ciemny blond, szczupłą budowę ciała, aparat na zębach. W dniu zaginięcia ubrany był w ciemne spodnie i ciemne buty marki Diesel, a także bluzę Adidasa.

Krzysztof Dymiński miał zostać zauważony nad Morzem Bałtyckim. Relacja z miejscowości Rowy

Na Facebooku pojawił się post dotyczący Krzysztofa Dymińskiego. Pewna pani przypomina tam komentarz osoby, która miała zobaczyć chłopca w nadmorskiej miejscowości Rowy.

Warszawę potraktował jako punkt przesiadkowy. W połowie czerwca widziałam podobnego chłopca w Rowach nad morzem. Potargany, życzliwy, uśmiechnięty, nawet nas pozdrowił, ale strasznie zaniedbany. Szedł boso. Wyglądał na bezdomnego, zdziwił mnie młody wiek i pozaklejane zęby. Teraz wiem, że to aparat. Krzyś miał plan na te wakacje. Może chciał przejść całe wybrzeże, może obejść Polskę. W Rowach są kamery. Bardzo proszę rodzinę Krzysia o sprawdzenie kamer w Rowach w połowie czerwca 2023 r. - czytamy we wpisie.

Internauci zwracają uwagę na to, że sprawę należy zgłosić na policję i trzeba było zrobić to już w czerwcu. Zdaje się jednak, że informacja dotarła zarówno do rodziny zaginionego, jak i do odpowiednich organów.

Jeśli posiadasz informacje o Krzysztofie Dymińskim, skontaktuj się z Wydziałem Kryminalnym KPP dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego z siedzibą w Starych Babicach,05-082 Stare Babice, ul. Warszawska 276. Telefon: 47 724 3235, 47 724 39 00, 47 724 3901. E-mail: oficer.prasowy.warszawa-zach@ksp.policja.gov.pl

Jeśli przeżywasz kryzys i masz myśli samobójcze, skontaktuj się z Kryzysowym Telefonem Zaufania – 116 123 (codziennie 14-22), z Kryzysowym Telefonem Zaufania dla dzieci i młodzieży – 116 111 lub z Całodobowym centrum Wsparcia dla osób w kryzysie emocjonalnym – 800 70 22 22. Eksperci czekają na Twój telefon, daj sobie pomóc.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

logo Tu się dzieje