18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Sprawa Marcina W.

Poszukiwany ws. podwójnego morderstwa sam zgłosił się na policję

30.03.2023  20:43
Poszukiwany sam zgłosił się na policję
Poszukiwany sam zgłosił się na policję Fot: Facebook

Marcin W., mężczyzna poszukiwany w sprawie podwójnego morderstwa w Wielkopolsce, sam zgłosił się na policję.

Jak informuje Polska Agencja Prasowa, 24-latek poszukiwany ws. dwóch zabójstw w czwartek wieczorem zgłosił się do komendy policji w Międzychodzie. O sprawie PAP poinformowała Iwona Liszczyńska z biura prasowego wielkopolskiej policji. Mężczyzna był poszukiwany od środy.

24-latek został zatrzymany, w najbliższym czasie zostanie doprowadzony do prokuratury w Poznaniu.

Podwójne morderstwo w Międzychodzie

W środę w trakcie gaszenia pożaru mieszkania w miejscowości Muchocin strażacy znaleźli zwłoki 22-letniego mężczyzny. Obrażenia na ciele wskazywały, że mężczyzna został zabity. Sprawca prawdopodobnie podpalił mieszkanie, aby zatrzeć ślady. Według ustaleń funkcjonariuszy 24-latek zabrał samochód należący do ofiary i uciekł z miejsca zdarzenia.

Według śledczych ten sam mężczyzna miał potem zabić 45-letnią kobietę w jej mieszkaniu w Międzychodzie. Po dokonaniu obydwu zabójstw 24-latek porzucił skradziony samochód niedaleko Międzychodu i uciekł do lasu.

24 letni Marcin W. podejrzany o zabójstwo dwóch osób na terenie powiatu Międzychodzkiego został zatrzymany o godz. 20.00. Podczas poszukiwań skoncentrowanych w lesie nad Wartą, w miejscu znalezienia plecaka należącego do ściganego, grupa pościgowa otrzymała wiadomość, że podejrzany zgłosił się do komendy Policji w Międzychodzie

- napisała Wielkopolska Policja na Facebooku.

Informację podała Polska Agencja Prasowa.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na 

.

Czytaj także