18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Horror na Kaszubach

Potworna zbrodnia w Czernikach. Zabili trzy dzieci z kazirodztwa

18.09.2023  09:19
Czerniki. 3 zwłoki noworodków z kazirodczego związku
Czerniki. 3 zwłoki noworodków z kazirodczego związku Fot: Karol Makurat/REPORTER

Tymczasowo aresztowano 54-letniego Piotra G. i jego 20-letnią córkę Paulinę. Jak informuje prokurator Mariusz Duszyński z PO w Gdańsku, mężczyzna usłyszał zarzuty trzech zabójstw i kazirodztwa, a jego córka – dwóch zabójstw i kazirodztwa.

Zbrodnia w Czerniakach na Kaszubach. Czyje dzieci znaleziono w piwnicy? Kazirodztwo, gwałt i zabójstwo w Polsce. W piątek i sobotę wykopano zwłoki trzech noworodków. Odkrycia dokonano w piwnicy domu w Czernikach na Kaszubach. Podejrzanych – 54-letniego Piotra G. i jego córkę 20-letnią Pauliną – objęto środkami zapobiegawczymi w postaci tymczasowego aresztu na 3 miesiące, informuje prokurator Mariusz Duszyński z Prokuratury Okręgowej w Gdańsku.

Policja przyjechała do domu w Czernikach w piątek po południu po tym, jak otrzymano zgłoszenie, że Paulina była w ciąży, lecz nie było dziecka. 20-latka mieszkała w domu z ojcem i bratem. Do budynku funkcjonariusze weszli z psami i skanerami 3D. Rozpoczęto przeszukiwanie piwnicy. W piątek po południu odkryto ciało pierwszego dziecka.

Zbrodnia w Czernikach. Ojciec i córka zabijali swoje dzieci

Drugie zwłoki noworodka odkryto jeszcze tego samego dnia, a ostatnią ofiarę znaleziono w sobotę przed południem. Wszystkie szczątki dzieci były w foliowych workach. Zatrzymano 54-letniego Piotra G. i jego córkę Paulinę. Uznaje się, że martwe dzieci to potomstwo ich kazirodczego związku. W mediach pojawiają się nawet porównania do Josefa Fritzla, potwora z Amstetten, który więził i gwałcił swoją córkę przez lata.

Paulina miała być związana z Piotrem G. z własnej woli, natomiast druga z nich miała być przez mężczyznę gwałcona. Mężczyzna usłyszał zarzuty – trzy zabójstwa i dwa kazirodztwa. 20-letnia córka usłyszała dwa zarzuty zabójstwa i jeden kazirodztwa. Grozi im dożywocie.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

logo Tu się dzieje