18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Horror w Polsce

Potworne morderstwo. "Zabił matkę, odciął głowę"

Wojciech Kozicki
15.11.2023  14:46
Radio ZET: zabił matkę i wdowę ostrym narzędziem, odciął kobiecie głowę
Radio ZET: zabił matkę i wdowę ostrym narzędziem, odciął kobiecie głowę Fot: Lukasz Gdak/East News

Szumsk i potworna zbrodnia jak z horroru. Wdowa i matka dwójki dzieci została zamordowana. Bezduszny potwór odciął jej głowę. Prokuratura w Mławie informuje o „wyjątkowo drastycznych okolicznościach zabójstwa”.

Potworne morderstwo w miejscowości Szumsk na Mazowszu w powiecie mławskim. Jak informuje Radio ZET, została brutalnie zamordowana 45-letnia kobieta. Lokalne media donoszą, że miała odciętą głowę. Za morderstwo wdowy i matki dwójki dzieci policja zatrzymała już podejrzanego. To 27-letni diabeł w ludzkiej skórze!

Morderstwo jak z horroru w Polsce. Odciął jej głowę

Morderstwo zostało popełnione we wtorek 14 listopada. W nocy prowadzono intensywne czynności na miejscu zbrodni. Prokurator Marcin Bagiński przekazał mediom, że okoliczności morderstwa były wyjątkowo drastyczne. Wciąż trwa weryfikowanie materiału dowodowego.

Mężczyzna został zatrzymany na terenie Olsztyna, czyli sto kilometrów od miejsca zdarzenia. Jest to 27-letni mieszkaniec powiatu mławskiego, który był wcześniej notowany za posiadanie narkotyków. To osoba z rodziny ofiary. W związku ze sprawą wciąż trwają przesłuchania, planowane jest też przesłuchanie podejrzewanego w prokuraturze.
- powiedziała rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Mławie asp. szt. Anna Pawłowska.

Na razie nikomu nie zostały postawione zarzuty. Media ujawniły jednak, że morderca zadał ofierze ciosy ostrym narzędziem. Zwłoki kobiety z odciętą głową znalazł członek rodziny. Prokurator Bagiński nie zaprzeczył tym doniesieniom.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku

logo Tu się dzieje