18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Jest co oglądać

Powstał film o Iwonie Wieczorek! Dokument zdradza całą prawdę

25.05.2023  18:57
Nowy film o Iwonie Wieczorek - "Dzieciństwo Iwony Wieczorek"
Nowy film o Iwonie Wieczorek - "Dzieciństwo Iwony Wieczorek" Fot: Materiały prasowe

Jak informują media branżowe, 26 maja premierę będzie miał film dokumentalny pt. „Dzieciństwo Iwony Wieczorek”.

Portal wirtualnemedia.pl informuje, że na platformie Vodylla dnia 26 maja premierę mieć będzie dwuczęściowy film dokumentalny „Dzieciństwo Iwony Wieczorek”, który opowie całe życie zaginionej w 2010 roku gdańszczanki. Zostaną także opowiedziane kulisy zaginięcia.

Produkcja ma przedstawić osobiste wspomnienia matki Iwony Wieczorek oraz zaprezentuje niepublikowane dotąd zdjęcia. Sprawę w tym filmie przedstawią Janusz Szostak (zmarły w 2021 roku), prywatny detektyw Arkadiusz Andała oraz medioznawca Jacek Wasilewski. Przyczyną powstania filmu jest fakt, że wiele osób zna dogłębnie kilka godzin lub dni przed i po zaginięciu Iwony Wieczorek, lecz nie wie, jaką była osobą.

Powstał film o Iwonie Wieczorek. Opowie o jej życiu

Twórcy filmu dokumentalnego przedstawią życie Iwony Wieczorek od narodzin aż do jej zaginięcia.

Twórców filmu, „Dzieciństwo Iwony Wieczorek”, zainspirował fakt, że ludzie żyją sprawą osoby, którą znają wyłącznie z kilku ostatnich godzin. Postanowili więc przedstawić historię Iwony Wieczorek od narodzin do tragicznej nocy, korzystając z wiedzy kogoś, kto wie o niej najwięcej. Mama Iwony snuje nieśpieszną opowieść o córce, idąc ul. Grunwaldzką w Sopocie, a potem nadmorską promenadą aż do wejścia na plażę nr 63, gdzie kamery monitoringu zarejestrowały dziewczynę po raz ostatni

- powiedział portalowi Wirtualne Media właściciel RDF Entertainment oraz szef Vodylla.pl Przemysław Petryszyn.

Dzieli się, czasem z uśmiechem, czasem ze wzruszeniem, nieznanymi, bardzo osobistymi szczegółami z niemowlęctwa, wczesnego dzieciństwa, wieku nastoletniego swojego dziecka, drobiazgami z codziennego życia. Na niepublikowanych nigdzie wcześniej zdjęciach widzimy malutką Iwonę w beciku, przedszkolaka z główką pełną loków, dziewczynkę na huśtawce, nastolatkę w domu rodzinnym

- dodaje Petryszyn.

Premiera filmu już jutro, tj. 26 maja. Dokument składa się z dwóch części po 40 minut.

Więcej informacji na temat sprawy Iwony Wieczorek znajdziesz pod tym linkiem.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

Czytaj także