18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Miał ze sobą wódkę i kiełbasę

Włamał się do domu, uciekając nabił się na ogrodzenie

Jacek Słowik
19.03.2019  19:02
Włamywacz trafił do szpitala z kawałkiem ogrodzenia w ciele
Włamywacz trafił do szpitala z kawałkiem ogrodzenia w ciele Fot: Adam Staskiewicz/Eastnews

Mężczyzna, który dokonał włamania w jednej z podlubelskich gmin, niestety poległ na teście sprawnościowym. Gdy uciekając próbował sforsować ogrodzenie, nabił się na nie. Pomogła dopiero straż pożarna.

Do iście komediowego włamania doszło w ubiegłym tygodniu w gminie Trawniki pod Lublinem. Wtedy też 59-letni mężczyzna, korzystając z nieobecności lokatorów, postanowił włamać do jednej z tamtejszych posesji. Z ustaleń policji wynika, że wejście na teren działki się powiodło. Mężczyzna wybił szybę w oknie i tą drogą dostał się do mieszkania. Gdy jednak podjął decyzję o odwrocie i uciecze, sprawy przybrały nieco inny obrót.

Uciekając nadział się na ogrodzenie

Otóż włamywacz zatrzymał się na ogrodzeniu okalającym działkę, bo nabił się na jeden z grotów zamontowanych na siatce.  Co ciekawe, niespecjalnie uskarżał się na zaistniałą sytuację, a zauważyli go dopiero przejeżdżający drogą rowerzyści.

Włamywacz uciekając nabił się na ogrodzenie
Włamywacz uciekając nabił się na ogrodzenie Fot: KPP Świdnik

Powiadomili oni straż pożarną i pogotowie. Okazało się bowiem, że złodzieja nie da się uwolnić bez wycięcia części ogrodzenia. W tym stanie, z grotem i kawałkiem siatki wbitym w nogę, przewieziono go do szpitala.

Kradzież z włamaniem

Funkcjonariusze policji, którzy pojawili się na miejscu zdarzenia, znaleźli przy sprawcy butelkę wódki i kiełbasę. Natomiast już po przewiezieniu do szpitala postawiono mu zarzuty kradzieży z włamaniem. Podjęto też decyzję o areszcie tymczasowym na okres trzech miesięcy. Teraz grozi mu nawet 10 lat więzienia.

Przeczytaj więcej
Komentarze