18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Grał w grę komputerową. Pobił ciężarną żonę, bo mu przeszkodziła [WIDEO]

Redakcja
11.12.2018  12:16
Pobicie ciężarnej kobiety podczas streamingu z Fortnite na Twitchu
Pobicie ciężarnej kobiety podczas streamingu z Fortnite na Twitchu Fot: Twitter.com

Pobicie ciężarnej żony z powodu gry komputerowej. MrDead Moth to streamer, który prowadził na Twitchu transmisję live z gry Fortnite. Jego małżonka będąca w 4 miesiącu ciąży chciała, by przestał grać i źle się to dla niej skończyło. Gracz odpowiedział przemocą.

„Fortnite”, czyli gra od Epic Games, to prawdziwy hit. Korzysta z niej nawet 80 milionów osób miesięcznie. 26-letni australijski streamer najwyraźniej potraktował wirtualną rozrywkę zbyt poważnie. 

W czasie streamingu było słychać jego ciężarną żonę, która chciała, by przestał grać. W pewnym momencie odszedł od komputera i widzowie usłyszeli krzyki. 21-letnia żona wypomniała mu, że ją pobił. Dwójka małych dzieci obecna w domu zaczęła płakać.

Odpi*prz się, suko. To ja płacę rachunki. Masz poczekać aż skończę, idiotko - krzyczał na żonę streamer. (twitter.com/KEEM)

Australijska policja poinformowała na swoim Facebooku, że streamer z Sydney został zatrzymany. Wyszedł jednak za kaucją. Może jednak zostać oskarżony o napaść. Podano, że poszkodowana kobieta nie odniosła obrażeń. Jak podaje theguardian.com, sprawę zgłosili służbom inni gracze.

ZOBACZ TEŻ: Popełnił samobójstwo wężem. Wszystko transmitował live w sieci

Prowadził streaming z "Fortnite" i pobił ciężarną żonę:

Czytaj także