18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Niezwykłe ustalenia

Przełom ws. Iwony! „Ciało zostało zamurowane, bardzo dobrze ukryte”

29.06.2023  11:44
Ciało Iwony Wieczorek zostało zamurowane? Co się stało z Iwoną Wieczorek
Ciało Iwony Wieczorek zostało zamurowane? Co się stało z Iwoną Wieczorek Fot: WOJCIECH STRÓŻYK/REPORTER, Materiały prasowe

W najnowszym dokumencie poruszającym sprawę Iwony Wieczorek pojawia się wypowiedź dziennikarza śledczego Marka Sterlingowa, która od pierwszych dni pracował przy zaginięciu. Wskazał jednego podejrzanego i stwierdził, że Iwony „ciało zostało gdzieś zamurowane”. Ojciec Pawła P. miał posiadać firmę budowlaną.

Premiera serialu dokumentalnego „Sprawa Iwony Wieczorek” odbędzie się już 30 czerwca na platformie Viaplay. Pojawia się tam wypowiedź sławnego dziennikarza śledczego, który pracował nad zaginięciem Iwony Wieczorek już od samego początku, Marka Sterlingowa. Dziennikarz wskazał jednego podejrzanego i wyjaśnił, dlaczego wciąż nie znaleziono ciała Iwony Wieczorek.

Iwona Wieczorek zaginęła nad ranem 17 lipca, po godzinie 4:12. Wracała wówczas samotnie z imprezy w sopockim „Dream Clubie” po tym, jak pokłóciła się z grupą znajomych. Wśród nich byli Paweł P. oraz Adria S. Paweł jest obecnie głównym podejrzanym w jej sprawie, ale niejasny jest jego udział w zbrodni. Prokuratura postawiła mu już zarzuty usuwania dowodów ws. zaginięcia Iwony Wieczorek, ponieważ ustalono, że pod nieobecność matki Iwony wszedł on do mieszkania i usuwał pliki z jej komputera. Adria natomiast była jedną z bliższych znajomych Iwony, przynajmniej z grona osób, z którymi poszła do sopockiego klubu.

Ciało Iwony zostało zamurowane? Niezwykłe doniesienia

W serialu dokumentalnym „Sprawa Iwony Wieczorek” pojawia się dziennikarz Marek Sterlingow. Reporter pracował nad sprawą od samego początku dla „Gazety Wyborczej” i relacjonował wczesne fazy poszukiwań 19-latki.

Zdaniem Marka Sterlingowa to Paweł P. jest jedynym podejrzanym.

To, że znajomi Iwony nie mówią wszystkiego, już świadczy o tym, że są podejrzani. Znajomi Iwony nie pamiętają, o co pokłócili się w klubie. A Paweł P. dobrze porusza się w nocnym życiu Sopotu. Wiele czynności policja robiła, żeby sprowokować Pawła P. (...) Nigdy nie ustalono, jakie budowy prowadził ojciec Pawła, jakimi samochodami dysponował. Nie ma ciała, bo zostało bardzo dobrze ukryte. Uważam, że ciało zostało gdzieś zamurowane - powiedział Marek Sterlingow.

Wcześniej nie natknęliśmy się na informację o firmie budowlanej, która należeć ma do ojca Pawła P. Natomiast te informacje musiały wcześniej trafić do policji. Obecnie nie są znane najnowsze ustalenia i działania krakowskiego Archiwum X, które zajmuje się zaginięciem Iwony Wieczorek.

Więcej informacji na temat sprawy Iwony Wieczorek znajdziesz pod tym linkiem.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

logo Tu się dzieje