18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Makabra

Przerażający finał poszukiwań. W lesie znaleziono zwłoki ciężarnej

26.06.2019  12:26
Przerażający finał poszukiwań. W lesie znaleziono zwłoki ciężarnej
Przerażający finał poszukiwań. W lesie znaleziono zwłoki ciężarnej Fot: EAST NEWS

W tragiczny sposób zakończyły się poszukiwania 29-letniej ciężarnej. Jej ciało znaleziono w lesie na terenie powiatu gostyńskiego. 

Trwają ustalenia okoliczności tego makabrycznego i przerażającego zdarzenia. 29-latka w ciąży wybrała się w poniedziałek do lekarza w Lesznie - nie wróciła już z tej wizyty. 

W gabinecie lekarskim była o 13:20, kiedy z niego wyszła - słuch po niej zaginął. Przestraszona rodzina poszukiwała kobiety wszędzie, niestety, bez skutku. 

29-letnia ciężarna znaleziona martwa

Martwą 29-latkę w siódmym miesiącu ciąży znaleziono w lesie na terenie powiatu gostyńskiego. W jej poszukiwania zaangażowanych było 40 funkcjonariuszy z Komendy Powiatowej Policji w Gostyniu.

Kobieta została znaleziona martwa w lesie na terenie powiatu gostyńskiego, ok. godz. 17:00. W tej chwili próbujemy ustalić motywy i okoliczności jej śmierci. W poszukiwania było zaangażowanych aż 40 funkcjonariuszy -  przekazała Monika Curyk, oficer prasowy KPP w Gostyniu.

Na ten moment nie podano, co było przyczyną śmierci kobiety. Wiadomo jedynie, że została znaleziona w samochodzie, którym odjechała od lekarza. Wyrazy współczucia dla rodziny.

Czytaj także