18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Poszukiwany, poszukiwana

Rafalala aresztowany. Grozi mu więzienie

11.04.2019  09:12
Rafalala aresztowany - transseksualista dokonał napadu i kradzieży
Rafalala aresztowany - transseksualista dokonał napadu i kradzieży Fot: Tomasz Zukowski/East News

Transseksualista Rafalala wraz z kolegą zostali zatrzymani przez policję w Sopocie. Dokonali „brawurowego napadu”, podczas którego doszło o pobicia i kradzieży pieniędzy. Skandalista może spędzić wiele lat w więzieniu.

Trójmiasto.pl podaje, że popularny transseksualista Rafalala został zatrzymany przez policję w Sopocie. Wraz ze znajomą dokonał w niedzielę pobicia mężczyzny i ukradł mu 300 złotych. Mieli poznać go w internecie, a podczas pierwszego spotkania doszło do awantury.

Zobacz także

Pokrzywdzony był szarpany i kopany, grożono mu także użyciem broni, przy czym miał on wiedzę, że była to atrapa broni. Odebrano mu portfel. Mężczyzna wybiegł z mieszkania i powiadomił policję, która zatrzymała dwie osoby – powiedziała rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Gdańsku Grażyna Wawryniuk. (SE.pl)

Rafalala kontra prawo

Rafalala, a raczej Rafał Z., oczywiście nie przyznaje się do winy. Jeśli jednak okaże się winny, może spędzić za kratami nawet 12 lat.

To nie pierwszy raz gdy Rafalala ma problemy z prawem. W 2018 roku oblał kawą 15-latkę i upublicznił jej wizerunek. Prokurator postawił mu wówczas zarzut naruszenia nietykalności cielesnej i znieważenia. Transseksualista dostał dozór policji oraz zakaz zbliżania i kontaktowania się z pokrzywdzoną.

Zobacz także
Czytaj także