18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zamordował własnych przyjaciół

Chcą kary śmierci dla rapera. Okazał się bestią

23.04.2019  14:55
Znany nastoletni raper to tak naprawdę morderca - może czekać go kara śmierci
Znany nastoletni raper to tak naprawdę morderca - może czekać go kara śmierci Fot: Facebook.com/Ynw Melly

Amerykański raper YNW Melly może zostać skazany na karę śmierci za podwójne zabójstwo. 19-latek z zimną krwią pozbawił życia swoich przyjaciół.

Jamell Demons, znany bardziej jako raper YNW Melly, 26 października 2018 roku dokonał podwójnego morderstwa w Vero Beach. Ofiarami padli jego przyjaciele: 19-letni Christopher Tomas Jr (YNW Juvy) i 21-letni Anthony Williams (YNW Sakchaser). Planowali nie współpracować już z Mellym i skupić się na karierach solowych.

Raper morderca

Prokuratura twierdzi, że 19-latek działał z chłodnych wyrachowaniem, wyjątkowo okrutnie i kierowała nim chęć zysku. Żąda, by raper został stracony, na co pozwala prawo na Florydzie.

Melly próbował upozorować, że przyjaciele zostali zastrzeleni z przejeżdżającego samochodu. Jego znajomy Cortlen Henry (YNW Bortlen) zawiózł nawet rannych do szpitala. Policja nie dała się jednak nabrać i ustaliła, kto pociągnął za spust.

Jak podaje xxlmag.com, raper zastrzelił przyjaciół na tylnym siedzeniu samochodu. Następnie jeździł z nimi tak długo, aż wymyślił dla siebie alibi. Okazało się nieskuteczne i nastolatek już się z tego nie wymiksuje.

Zobacz także

logo Tu się dzieje