18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Koszmar

Rodziców Madeleine czekają „miesiące agonii”! Policja szuka pistoletu

26.05.2023  19:59
Rodziców Madeleine McCann czekają "miesiące agonii"
Rodziców Madeleine McCann czekają "miesiące agonii" Fot: AP/EAST NEWS, Instagram

Brytyjski tabloid przewiduje, że rodziców Madeleine McCann mogą czekać „miesiące agonii” w związku z najnowszymi ustaleniami policji ws. zaginięcia z 2007 roku. Przy zbiorniku wodnym w Portugalii mogą znajdować się przedmioty dziewczynki, a także pistolet głównego podejrzanego.

Madeleine McCann zaginęła w 2007 roku podczas rodzinnych wczasów w Portugalii. Dziewczynka zaginęła, gdy jej rodzice udali się na kolację z grupą przyjaciół. Zostawili wówczas Madeleine sama wraz z jej dwójką rodzeństwa. Gdy matka, Kate McCann, przyszła sprawdzić, czy z dziećmi wszystko w porządku, zobaczyła otwarte okno i puste łóżeczko. Sprawa zaginięcia była żywo relacjonowana przez wiele lat, a wokół niej narosło wiele mitów i teorii.

Teraz sprawa odżyła na nowo ze względu na poszukiwania niemieckiej policji w rejonie zbiornika wodnego przy tamie na rzece Arade. Obszar jest ponownie przeszukiwany ze względu na informacje od świadka, które uzyskała niemiecka policja. Nad wodą miał być widziany główny podejrzany Christian Brueckner kilka dni po zaginięciu Madeleine McCann.

Poszukiwania Madeleine McCann. Rodziców czekają „miesiące agonii”

Sprawę opisuje brytyjski tabloid Daily Mail. Śledczy mieli oczyścić obszar leśny wokół zbiornika, wykopać dziury i pobrać z nich próbki do badań, których wyniki powinny być w ciągu tygodnia. Jednakże na pełne i szczegółowe wyniki badań będzie trzeba poczekać zapewne kilka miesięcy. Daily Mail ocenia, że dla rodziców, Kate i Gerry’ego, będą to „miesiące agonii”.

Portal informował także, że celem poszukiwań w tym rejonie mają być pistolet oraz kamera, które zniknęły z domu Christiana Bruecknera podczas nalotu w 2007 roku. Miały zostać później wrzucone do tego zbiornika, najprawdopodobniej przez samego podejrzanego. W rozmowie z „The Mirror” były niemiecki detektyw ocenił, że badanie tego terenu może doprowadzić do odkrycia odzieży lub innych przedmiotów, które powiążą podejrzanego z obszarem.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

logo Tu się dzieje