18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Odpoczynek zakończony dramatem

Rodzinna tragedia. 30-latek utonął, jego synek walczy o życie

Malwina Kossela
03.06.2019  16:22
Rodzinna tragedia. 30-latek utonął, jego synek walczy o życie
Rodzinna tragedia. 30-latek utonął, jego synek walczy o życie Fot: Adam STASKIEWICZ/East News

Rodzinna tragedia miała miejsce w Jędrzejewie. 30-latek stracił życie podczas kąpieli w sztucznym zbiorniku wodnym. Jego syn walczy o życie.

Rodzinna tragedia spotkała wypoczywających nad sztucznym stawem ludzi. W Jędrzejewie w województwie wielkopolskim utonął 30-latek. W tym momencie jego 7-letni synek dalej walczy o życie.

Rodzinna tragedia w Jędrzejewie 

Mężczyzna utonął w sztucznym zbiorniku wodnym (staw stworzony w miejscu byłej żwirowni). To tam kąpał się razem ze swoim 7-letnim synkiem. Aktywny wypoczynek zakończył się tragedią, a gorący dzień miał najbardziej koszmarny finał.

Nieszczęśnicy zaczęli się topić i na ratunek ruszyli im od razu świadkowie zdarzenia. Dość szybko zostali oni wyciągnięci na brzeg zbiornika. Ojciec chłopczyka umarł zanim został przetransportowany do szpitala, a 7-latek w ciężkim stanie został zabrany śmigłowcem do odpowiedniej placówki. Chłopczyk jest wprowadzony w stan śpiączki farmakologicznej i wciąż walczy o życie. 

Stan chłopca jest bardzo ciężki. Przebywa na oddziale intensywnej terapii. Lekarze walczą o jego życie - skomentowała sprawę Urszula Łaszyńska, rzecznik prasowy szpitala Dziecięcego przy ul. Krysiewicza w Poznaniu.

Rodzinna tragedia wyjaśniana jest aktualnie przez policję i prokuraturę. 

Przeczytaj więcej
Komentarze