18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Pies biegał z ludzką ręką w pysku. Makabryczne odkrycie w lodówce 80-latki

Redakcja
14.02.2019  15:41
Rosja zwłoki w lodówce
Rosja zwłoki w lodówce Fot: PxHere

We wsi Berezówka zaginęło w ostatnim czasie aż 7 osób, a śledczy nie potrafią ustalić, co się z nimi stało. Tymczasem za ich zniknięciem stać może sędziwa staruszka. W lodówce 80-latki znaleziono ludzkie szczątki i krew.

Wieś Berezówka w Rosji mierzy się dziś z naprawdę makabrycznym odkryciem. Bawiące się dzieci zauważyły psa, który w pysku nosił ludzką rękę! Przerażone opowiedziały o tym rodzicom, a ci niezwłocznie powiadomili policję. 

Pies ludzką kończynę znalazł w śmieciach. Te miała wyrzucić poczciwa staruszka z wioski. Okazuje się jednak, że 80-latka może być prawdziwą bestią. W jej lodówce milicjanci odkryli ludzką krew w słoikach i poćwiartowane ciało.

Zanim funkcjonariusze przeszukali dom starowinki, chcieli ją przesłuchać. Ta jednak ani myślała spokojnie z nimi rozmawiać i wszczęła awanturę. To wzbudziło jeszcze większe podejrzenia mundurowych, którzy utwierdzili się w przekonaniu, że musi mieć coś do ukrycia.

Fragmenty ciała znalezione w domu staruszki i ręka wygrzebana przez psa w śmietniku, należały do 52-letniego Ukraińca - ustalili śledczy. Mężczyzna wynajmował pokój w domu 80-latki, w wiosce pracował jako dozorca.

Co ciekawe, w ostatnim czasie w Berezówce zniknęło aż 7 różnych osób, w tym kobieta, która także wynajmowała od staruszki pokój. Teraz śledczy zbadają, czy i za tymi zaginięciami stoi 80-latka.

Przeczytaj więcej
Komentarze