18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"Detektyw" ostro pojechał

Rutkowski stracił prawo jazdy. Myślał, że włos mu z głowy nie spadnie?

Wojciech Kozicki
14.03.2019  17:06
Rutkowski stracił prawo jazdy - jechał jak pirat drogowy
Rutkowski stracił prawo jazdy - jechał jak pirat drogowy Fot: KASIA ZAREMBA/East News/Agencja SE

Krzysztof Rutkowski - kiedyś detektyw, a obecnie pirat drogowy. Zaszalał na drodze w terenie zabudowanym i na tym jego przygody za kółkiem się skończyły. Stracił prawo jazdy.

Krzysztof Rutkowski święty nie jest. Romansował z Wodzianką, udawał detektywa, śpiewał disco polo, a teraz jest piratem drogowym. Jak podaje „Express Ilustrowany”, za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym spotkała go utrata prawa jazdy na 3 miesiące. Dostał też 10 punktów karnych i mandat w wysokości 400 złotych.

Rutkowski kontra przepisy drogowe

Miał zostać zatrzymany przez drogówkę w Będominie na Pomorzu. Chociaż obowiązywało ograniczenie prędkości do 50 kilometrów na godzinę, „detektyw” pędził w terenie zabudowanym aż 112 kilometrów na godzinę.

W rozmowie z expressilustrowany.pl wyznał, że bardzo się spieszył. Przyznał, że teren rzeczywiście był zabudowany, ale poza miastem. Dodał również, że dał się ukarać, a pani policjantka była bardzo miła.

Oddałem prawo jazdy, przyjąłem punkty i mandat. Przez ostatnich kilkanaście lat mi się to nie zdarzyło. Nie miałem na swoim koncie żadnych punktów karnych - tłumaczy się były detektyw.(expressilustrowany.pl)

Fryzury i włosy gwiazd - quiz
Rozwiąż quiz

Czyja to fryzura? Poznaj gwiazdę po włosach [QUIZ]

Fryzury i włosy gwiazd - quiz

Pytanie

Fryzury i włosy gwiazd
Fryzury i włosy gwiazd Fot: PAWEL SKRABA/REPORTER/East News

Czyja to fryzura?

Przeczytaj więcej
Komentarze