18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

11-latka gwałcona przez brata i jego kolegów. Dramat dziewczynki trwał lata

Redakcja
04.12.2018  10:36
gwałt rzeszów 11-latka
gwałt rzeszów 11-latka Fot: Dominik Zachariasz/REPORTER

W jednej ze wsi w okolicach Rzeszowa odkryto, że 11-letnia dziewczynka była gwałcona przez pięciu dorosłych mężczyzn. Jeden z nich jest jej przyrodnim bratem, pozostali to jego koledzy – donosi portal Nowiny24.pl.

Jak poinformował rzecznik Prokuratury Okręgowej w Rzeszowie, sprawa wyszła na jaw przy okazji interwencji policji w innej sprawie dotyczącej tej rodziny. 14-letnia dziś dziewczynka przez kilka lat miała być gwałcona przez pięciu dorosłych mężczyzn w wieku od 40 do 66 lat.

Wszyscy usłyszeli zarzuty obcowania płciowego, a także tzw. innych czynności seksualnych, w tym dotykania miejsc intymnych i całowania. Akt oskarżenia trafił już do sądu. Trzech z mężczyzn jest już w areszcie. Pozostali czekają na wyniki śledztwa. Grozi im od 2 do 12 lat więzienia.

Prokuratura Okręgowa w Rzeszowie nie podaje szczegółów śledztwa ani dokładnej lokalizacji z obawy o dobro poszkodowanej i jej rodziny.

ZOBACZ TEŻ: Uczeń zgwałcił nauczycielkę w szkole. Jest wyrok w głośnej sprawie

 

Czytaj także
Przeczytaj więcej
Komentarze