18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Potworna afera pedofilska

Znany polski muzyk gwałcił dzieci? Makabryczna relacja ofiary

02.09.2019  13:31
Legenda jazzu to pedofil? Kolejna ofiara opisała jak ją zgwałcił
Legenda jazzu to pedofil? Kolejna ofiara opisała jak ją zgwałcił Fot: TVP "Alarm!"

Krzysztof Sadowski z programu „Tęczowy Music Box” (polski program muzyczny dla dzieci i młodzieży, emitowany na początku lat 90. XX ) ma coraz większe kłopoty, bo afera pedofilska wyszła na jaw i zgłaszają się kolejne ofiary. Do prokuratury zgłosiła się właśnie Ewa Gajda i opisała jak została zgwałcona przez zwyrodnialca. Co naprawdę wydarzyło się w zespole Tęcza?

Krzysztof Sadowski to legendarny kompozytor i muzyk jazzowy oraz  m.in. współtwórca Tęczowego Music Boxu. Czy jest także potwornym pedofilem? Ewa Gajda w programie TVP „Alarm” wyznała, że wkładał jej rękę pod bluzkę, gdy miała 10 lat. Następnie zabrał ją do łóżka i zaczął rozbierać, a o ona „nie rozumiała co się dzieje”.

Przestraszyłam się dopiero wtedy, kiedy położył mnie w swoim łóżku i rozpiął mi spodnie… Rozpiął pasek i rozporek. Wiedziałam wtedy, że wydarzy się coś strasznego – wyznała Ewa Gajda. (Se.pl)

Gajda podejrzewa, że Krzysztof Sadowski mógł molestować seksualnie nawet kilkaset dzieci. Zwróciła uwagę, że jego działalność artystyczna to aż 40 lat.

Dlaczego nie słyszymy o ofiarach zwyrodnialca? Gdy Gajda zgłosiła się w 1992 roku na policję, sprawę umorzono, a kobieta podejrzewa, że Sadowski ma znajomych w sądach i wśród rządzących. Panowała zmowa milczenia i chociaż dorośli wiedzieli o działaniach potwora, nie reagowali.

Kiedy jechaliśmy na występy, on chodził po autokarze, sadzał dziewczynki na kolanach i wkładał im ręce w majtki i pod bluzki. Dotykał. Wszyscy to widzieli, dorośli też – powiedziała jedna z ofiar Krzysztofa Sadowskiego, który jest oskarżony o pedofilię.(Newsweek)

„Super Express” podaje, że Prokuratura Rejonowa Warszawa-Ursynów prowadzi obecnie śledztwo w sprawie zgwałcenia w latach 1997–1999 dwóch dziewczynek. Tymczasem dziennikarz Mariusz Zielke, który ujawnił aferę, twierdzi, że zgłosiło się do niego już kilkadziesiąt ofiar Krzysztofa S.

Mariusz Zielke o aferze pedofilskiej z Sadowskim:

Przeczytaj więcej
Komentarze