18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Pobrano próbki toksykologiczne

Sekcja zwłok Anastazji. "Polscy śledczy mają nowe informacje"

05.07.2023  13:25
Sekcja zwłok Anastazji. "Polscy śledczy mają nowe informacje"
Sekcja zwłok Anastazji. "Polscy śledczy mają nowe informacje" Fot: Facebook

Anastazja Rubińska została zamordowana w Grecji na wyspie Kos. Jej ciało przetransportowano do Polski. Potwierdzono, że została przeprowadzona kolejna sekcja zwłok. Radio ZET podaje nowe informacje o śmierci Polki w Grecji.

Anastazja Rubińska dzięki pomocy polskiej prokuratury została przetransportowana do Polski, a rodzina szykuje się do pogrzebu. Tymczasem Radio ZET i Polsat News podają nowe informacje o przeprowadzonej sekcji zwłok Polki. Dlaczego jej wyniki nie zostały jeszcze ujawnione?

Na razie wrocławska prokuratura nie zamierza ujawniać informacji o sekcji zwłok Anastazji Rubińskiej. Podobno śledczy nadal czekają na dokumenty z postępowania greckiej policji. Chodzi konkretnie protokoły z przesłuchań i wyniki pierwszej sekcji zwłok. Jeden z greckich lekarzy zdążył ujawnić mediom makabryczne szczegóły ustalone podczas sekcji.

Zostały też pobrane próbki do badań toksykologicznych. Sekcja zwłok odbyła się wczoraj, więc jeśli chodzi o wstępne wyniki, to jest jeszcze za wcześnie, żeby tutaj rozmawiać

- powiedziała we wtorek Anna Placzek-Grzelak z Prokuratury Okręgowej we Wrocławiu. 

Aktualnie głównym oskarżonym o zabójstwo Anastazji w Grecji jest Banglijczyk Salahuddin S. Będzie sądzony poza Kos. Trafił do najcięższego więzienia w Grecji i grozi mu dożywocie.

Zabójstwo Polki w Grecji. Anastazja ofiarą gwałciciela z Bangladeszu?

27-letnia Anastazja Rubińska pracowała w Marmari na wyspie Kos jako hostessa. Kontakt z Polką urwał się w poniedziałek 12 czerwca. Po raz ostatni zadzwoniła po 22:00 informując, że jest pijana i zostanie odwieziona do domu. Ostatni raz Anastazja była widziana w markecie w rejonie Marmari o godzinie 20. Pół godziny później do sklepu przybyła także grupa pięciu mężczyzn z Bangladeszu.

WP.pl podaje, że Anastazja w pewnym momencie wysłała chłopakowi swoją lokalizację.

O godzinie 21 Polka wsiadła na motocykl razem z 32-latkiem. Potem ślad za kobietą się urywa. Serwis dimokratiki.gr podał, że według ustaleń greckich mediów zaginiona została oszukana przez 32-latka. Polkę namówiono, aby pod wpływem alkoholu poszła do jego domu, aby zaopatrzyć się w haszysz. Następie miała wrócić w miejsce, gdzie umówiła się ze swoim partnerem

- podaje Wirtualna Polska.

Banglijczyk został już oficjalnie oskarżony o zabójstwo Anastazji. Wcześniej przyznał się, że uprawiał seks z Polką, a w jego domu znaleziono zakrwawione ubrania zaginionej Anastazji oraz materiał DNA. Profiler kryminalny uważa, że "sprawa może być związana z narkotykami, a zabójca chciał uciszyć ofiarę”. Oskarżony o zamordowanie Anastazji 32-latek był również widziany, gdy w "panicznym biegu" opuszczał swój dom.

Więcej informacji o ZABÓJSTWIE POLKI W GRECJI

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku

logo Tu się dzieje