18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Szuru buru pyk pyk przy ludziach

Bara bara na plaży, dzieci patrzyły! Wideo hula w sieci

14.07.2023  18:57
Seks na plaży w Szamocinie. Wideo trafiło na TikToka, policja szuka pary
Seks na plaży w Szamocinie. Wideo trafiło na TikToka, policja szuka pary Fot: Pawel Wodzynski/East News, TikTok screen

Jak głosi stare porzekadło, gdy jest ochota to i pies kota… no wiadomo. Ludowa maksyma niezmiennie aktualna, co potwierdzają skandaliczne wydarzenia z plaży w Szamocinie. Pewną parę tak poniosła chuć, że postanowili, niczym zwierzęta w rui, bezwstydnie grzmocić się przy ludziach. Dzieci na plaży pewnie tego dnia zadały rodzicom wiele trudnych pytań...

Lato w pełni, więc Polaka nosi, hormony szaleją, namiętność rozpiera. Miłosna husaria ruszyła do boju. Pewna para z Szamocina, nie krępując się obecnością innych plażowiczów, w tym dzieci, postanowiła zatańczyć płomienne „tango w poziomie”. Mówiąc wprost: dziki seks przy ludziach!

Seks na plaży w Szamocinie. Dzieci patrzyły na bara bara

Oczywiście publiczne figle z szamocińskiej plaży zostały nagrane i hulają teraz na TikToku. Na samej wątpliwej popularności się jednak nie skończy. Sprawą zainteresowała się policja i bezwstydnym loversom grożą teraz surowe konsekwencje. 

„Głos Wielkiepolski” ujawnił, że „bohaterka” nagrania to lokalna gwiazda TikToka. Wrzuca do sieci obsceniczne filmy i ewidentnie spragniona jest sławy.

Biały dzień, dookoła plażowicze i dzieci bawiące się na placu zabaw, a pośród nich — nienasycona para oddająca się miłosnym igraszkom- relacjonuje Fakt.

Zastępca burmistrza Renata Młynarczyk potwierdziła, że kopulującą parą uchwycił monitoring na plaży, a materiał wideo jest już w rękach policji. Funkcjonariusze pewnie oglądają, analizują i mają pełne ręce roboty...

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku

logo Tu się dzieje