18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Makabryczne wideo

Senior spowodował wypadek. Motocyklista stracił nogę

Wojciech Kozicki
14.05.2019  15:06
Wypadek drogowy - przez seniora motocyklista stracił nogę
Wypadek drogowy - przez seniora motocyklista stracił nogę Fot: TVP3 Rzeszów

Makabryczny wypadek drogowy na Podkarpaciu i drastyczne wideo, które trafiło do sieci. Senior za kierownicą doprowadził do tragedii. Zajechał drogę motocykliście, a ten stracił nogę i walczy o życie. Czynności w tej sprawie prowadzi KPP w Jarosławiu.

Wypadek w Jarosławiu na Podkarpaciu. Jak podaje policja, 82-letni kierowca jadący samochodem osobowym smart wymusił pierwszeństwo skręcając w ul. Konfederacką i zajechał drogę motocykliście. Ten chcąc uniknąć zderzenia z autem, skręcił na chodnik i uderzył z ogromną prędkością w znak drogowy.

Zobacz także

Wideo z wypadku motocyklisty

Do internetu trafiło nagranie wideo z wypadku, na którym widać 28-letniego motocyklistę z urwaną nogą. Jak podkreślają ratownicy, przeżył tylko dzięki błyskawicznej reakcji kilku osób. Jeden z przechodniów zatamował krwawienie własnym paskiem od spodni. Niestety, wiele osób mijało wijącego się z bólu poszkodowanego i nie zatrzymało się, by pomóc.

Na miejscu wypadku pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza. Policjanci wykonali oględziny miejsca wypadku i uczestniczących pojazdów. Motocykl zabezpieczono na policyjnym parkingu. Czynności w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Jarosławiu - oświadczyła podkarpacka policja.

Zbiórka pieniędzy dla motocyklisty

Bliscy motocyklisty zorganizowali w sieci zbiórkę pieniędzy na jego leczenie. Piszą, że Piotr walczy o życie w szpitalu. Jest mężem i ojcem trójki dzieci. Nogi nie udało się uratować.

Zobacz także

Wypadek w Jarosławiu - przez seniora motocyklista stracił nogę:

logo Tu się dzieje