18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Rodzinny dramat

Siostry zamordowały swojego ojca. Jednej groził, że spłodzi z nią dziecko

27.06.2019  12:23
Siostry zamordowały swojego ojca. Jednej groził, że spłodzi z nią dziecko
Siostry zamordowały swojego ojca. Jednej groził, że spłodzi z nią dziecko Fot: Twitter

Ojciec zgotował własnym córkom piekło, dlatego postanowiły go zabić. Bronią ich teraz zwykli obywatele. 

Siostry Chaczaturian codziennie zastanawiały się, czy dane im będzie przeżyć kolejny dzień. To wszystko z winy ojca-oprawcy. Dziewczyny nie wytrzymały psychicznie i postanowiły go zamordować.

Michaił Chaczaturian latami znęcał się nad swoimi trzema córkami. Dopuszczał się na nich czynów strasznych i obrzydliwych. 19-letnia Krestina, 18-letnia Angelina i 17-letnia Maria zgodnie twierdzą, że życie z nim było najprawdziwszym piekłem. 

Siostry zamordowały ojca-oprawcę

Mężczyzna katował swoje córki, gwałcił je, zmuszał do jedzenia psiej sierści z podłogi, pryskał je gazem pieprzowym. Jednej z córek groził, że zajmie ona miejsce swojej matki, a on poślubi ją i spłodzi z nią dziecko. 

Matka dziewczyn uciekła od męża-oprawcy. Przez to nie było absolutnie nikogo, kto mógłby je obronić. Postanowiły więc obronić się same. Nim jednak do tego doszło, jedna z nich zupełnie załamana podjęła (na szczęście nieudaną) próbę odebrania sobie życia.

Dziewczyny postawiły się ojcu rok temu. Dwie siostry w obronie trzeciej rzuciły się na kata i zadały mu kilkanaście ciosów młotkiem i nożem myśliwskim. Najstarsza przebiła mu serce. Najmłodsza, gdy już nieco ochłonęła - zadzwoniła nawet po karetkę, ale lekarze nie zdołali uratować Michaiłowi życia. 

Dziewczyny przyznały się do popełnienia morderstwa i zostały zatrzymane przez policję. Śledczy nie mieli wątpliwości, że działały one z premedytacją. Aktualnie siostrom grozi 20 lat więzienia.

Nienawidziłyśmy go. Chciałyśmy tylko jednego – albo żeby zniknął, albo żebyśmy nigdy go nie poznały. Pragnęłyśmy, by odszedł i nigdy nie wrócił - mówiła Krestina już po morderstwie. 

W obronie sióstr Chaczaturian stają Rosjanie. Powstała nawet specjalna petycja, którą podpisało już 50 tys. osób domagających się wycofania zarzutu morderstwa. W Moskwie odbyła się nawet demonstracja, której uczestnicy chcą łagodniejszego wyroku dla dziewczyn. Na proteście pojawiło się ponad 300 osób. 

Przeczytaj więcej
Komentarze