18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ma prze...kichane

Skandal na plaży. Zakopała pieluchę w piasku, ściga ją policja [WIDEO]

23.08.2019  11:16
Skandal na plaży. Zakopała pieluchę w piasku, ściga ją policja [WIDEO]
Skandal na plaży. Zakopała pieluchę w piasku, ściga ją policja [WIDEO] Fot: EAST NEWS

Niektórzy ludzie "wykazują się" nadspodziewaną kreatywnością. Pewna kobieta postanowiła zakopać na plaży zużytą pieluchę swojego dziecka. Nie ujdzie jej to jednak płazem - plażowiczki poszukuje teraz policja.

Pewna turystka, która wypoczywała na Filipinach, chyba nie miała ochoty na spacer w poszukiwaniu kosza na śmieci. Na nowo otwartej, oczyszczonej plaży po której spacerowała z dzieckiem... postanowiła zakopać zużytą pieluchę. Chyba nie przewidziała, że za to zachowanie jej się oberwie. 

Zakopała pieluchę na plaży. Sprawczyni szuka policja

Do skandalu doszło na prawdziwie rajskiej plaży wyspy Boracay. Zachowanie turystki nagrali inni spacerowicze, oburzeni tym, co robi kobieta. Było to tym bardziej denerwujące, że wcześniej ta sama plaża została zamknięta z uwagi na ogromne jej zanieczyszczenie. 

Czujemy się obrażeni takim zachowaniem na pięknej wyspie, którą nasza administracja niedawno naprawiła, dzięki intensywnym wysiłkom wielu departamentów i agencji rządowych - mówili funkcjonariusze.

Na razie udało się ustalić jedynie, że turystka prawdopodobnie pochodziła z Chin. W jej poszukiwania włączyła się również chińska ambasada na Filipinach - na pewno kobieta nie miała pojęcia, że narobi sobie tym zachowaniem aż takich problemów. 

Kultura popłaca. 

Przeczytaj więcej
Komentarze