18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Znaleziono samochód

Sławny aktor zaginął w górach. Od tygodnia trwa akcja poszukiwawcza

19.01.2023  10:57
Zaginął Julian Sands
Zaginął Julian Sands Fot: Denis Makarenko/Shutterstock, Anastasia Gubinskaya/Shutterstock

Sławny aktor znany z filmów „Pokój z widokiem” oraz „Czarnoksiężnik”, Julian Sands, zaginął w kalifornijskich górach.

Aktor Julian Sands zaginął w górach w Kalifornii, informuje agencja Reutera. Od kilku dni nie ma kontaktu z 65-letnim celebrytą. Odnaleziono natomiast jego samochód. Zaginięcie zgłosiła jego żona tydzień temu w piątek wieczorem, po tym jak nie wrócił on z wyprawy w rejonie kotliny Baldy Bowl w górach San Gabriel w Kalifornii.

Zaginął Julian Sands

Służby ratunkowe rozpoczęły poszukiwania Juliana Sandsa niedługo po zgłoszeniu zaginięcia, lecz musiały wycofać się po 24 godzinach ze względu na złe warunki pogodowe i zagrożenie lawiną. Nie zaprzestano jednak poszukiwań z użyciem helikopterów i dronów. Dziś w czwartek 19 stycznia lokalny szeryf oznajmił, że część obszaru gór San Gabriel jest zbyt niebezpieczna.

Portal Radia ZET zwraca uwagę na to, że w ciągu ostatniego miesiąca służby kalifornijskie przeprowadziły 14 akcji ratunkowych w rejonie San Gabriel. Dwie z poszukiwanych osób znaleziono martwe.

Julian Sands znany jest z udziału w filmach „Pokój z widokiem” i „Czarnoksiężnik”. W 1988 roku wystąpił w filmie Krzysztofa Zanussiego „Gdzieśkolwiek jest, jeśliś jest”.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

Czytaj także