18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wypadek na autostradzie. WIDEO jak z filmu akcji

Redakcja
21.12.2018  11:02
Słowacja i wideo z wypadku samochodowego na autostradzie. Nagranie trafiło do sieci. Kierowca BMW przeżył, chociaż nastąpiło dachowanie samochodu.
Słowacja i wideo z wypadku samochodowego na autostradzie. Nagranie trafiło do sieci. Kierowca BMW przeżył, chociaż nastąpiło dachowanie samochodu. Fot: Youtube.com

Wypadek samochodowy na autostradzie na Słowacji nieopodal Popradu. Chociaż wideo z wypadku przypomina sceny pościgu z filmów akcji, to brutalna rzeczywistość. Auto wyleciało wysoko w powietrze, ale kierowca BMW przeżył.

Jak podaje radiozet.pl, 20 grudnia przy wjeździe do tunelu Borik na Słowacji samochód BMW wjechał w betonową barierę. Pojazd wybił się tak wysoko, że uderzył w strop tunelu. Wiadomo, że samochód jechał z bardzo dużą prędkością. Kierowca był trzeźwy.

Nagranie z wypadku trafiło do sieci, Widać na nim efektowny snop iskier i efektowne dachowanie. 44-letni Słowak nie odniósł poważnych obrażeń.

ZOBACZ TEŻ: Rzeszów, wypadek szynobusu. Zderzenie z samochodem [WIDEO]

Słowacja. Wypadek samochodowy na autostradzie: