18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nie tak miała wyglądać zabawa

Śmierć na Pol'and'Rock Festival. Znaleziono zwłoki

02.08.2019  16:39
Śmierć na Pol'and'Rock Festival. Znaleziono zwłoki
Śmierć na Pol'and'Rock Festival. Znaleziono zwłoki Fot: SZYMON AKSIENIONEK/Reporter

Tragedia na festiwalu. Na polu namiotowym naleziono ciało 35-letniego mężczyzny. Trwa policyjne śledztwo. 

Pol'and'Rock Festival powinien być dla jego uczestników wyłącznie zabawą. Życie bywa jednak nieprzewidywalne i nawet w miejscach, które nie kojarzą się z tragedią, może do niej dojść. 

Tragedia na Pol'and'Rocku

Na polu namiotowym w Kostrzynie nad Odrą znaleziono zwłoki 35-letniego mężczyzny. 200 000 tysięcy uczestników organizowanego przez WOŚP wydarzenia, przeżyło szok, gdy ta wiadomość poszła w eter. 

Do dramatycznego odkrycia doszło pierwszego dnia kultowego festiwalu. Okazuje się, że mężczyzna nie miał stałego miejsca zamieszkania, a na terenie festiwalu biwakował od kilku dni. 

Wczoraj o godzinie 11 służby organizatorów przekazały nam informację o jego śmierci. Ciało zostało zabezpieczone do sekcji zwłok. Wstępnie możemy wykluczyć udział osób trzecich w tym zdarzeniu - tak brzmi stanowisko policji.

Znaleziony 35-latek był na festiwalu ze znajomymi. Uczestnicy wydarzenia miejsce, w którym znaleziono ciało, oznaczyli symbolicznym kwiatkiem. 

Czytaj także
Przeczytaj więcej