18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Morderstwo?

Śmierć Polki w USA. Zwłoki w lodówce

Wojciech Kozicki
01.02.2023  13:16
Tajemnicza śmierć Polki w Chicago - amerykańska policja znalazła zwłoki kobiety w zamrażarce w w dzielnicy Portage Park.
Tajemnicza śmierć Polki w Chicago - amerykańska policja znalazła zwłoki kobiety w zamrażarce w w dzielnicy Portage Park. Fot: PIOTR ZAJAC/REPORTER/East News

Śmierć Polki w USA. Potwierdzono, że w Chicago w dzielnicy Portage Park znaleziono zwłoki kobiety zamknięte w zamrażarce. Jaka była przyczyna śmierci?

USA i odkrycie jak z horroru. 30 stycznia ciało 96-letniej kobiety zostało znalezione w zamrażarce w garażu za jednym z domów w północno-zachodnim Chicago. Amerykańskie media podają, że martwa kobieta to Polka. To Regina M., której córka jest właścicielką domu.

Śmierć Polki w USA. Czy to morderstwo?

Przyczyna śmierci nie została ujawniona. Wiadomo jednak, że w tej sprawie nikt jak na razie nie został zatrzymany przez policję. Z relacji sąsiadów wynika, że Polka wraz z córką w przeszłości mieszkały razem na pierwszym piętrze.

Jedna z wnuczek Reginy powiedziała bulwarowemu dziennikowi "Chicago Sun-Times", że jej babcia była polską imigrantką, która większość życia spędziła w Stanach Zjednoczonych, pracując dla Motoroli. Dodała, że nie widziała babci od 20 lat – pisze Radio ZET.

Czy seniorka z Polski została zamordowana? Sąsiedzi zeznali, że w ostatnich miesiącach córka Polki miała opowiadać sprzeczne historie na temat miejsca pobytu swojej matki. Najpierw twierdziła, że Regina trafiła do domu opieki, a później rozpowiadała, że staruszka zmarła w domu.

Czytaj także