18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Tajemnicza śmierć w jacuzzi. W hotelu znaleziono ciała kochanków

Redakcja
14.01.2019  15:11
Gliwice śmierć w jacuzzi
Gliwice śmierć w jacuzzi Fot: Marcin Bruniecki/REPORTER

W sobotę 12 stycznia w jednym z hoteli klasy business znaleziono zwłoki 34-letniej kobiety i jej 39-letniego partnera. Para zmarła w jacuzzi, tuż obok stały butelki po alkoholu i viagra.

Około godziny 17 w sobotę obsługa recepcji w jednym z hoteli w Gliwicach postanowiła sprawdzić, dlaczego para wynajmująca pokój nie wymeldowała się i nie oddała klucza. Pracownica hotelu udała się do pokoju, w którym przebywali 34-letnia kobieta i jej 39-letni partner.

Para nie odpowiadała na pukanie do drzwi, pracownica weszła więc do pokoju przy pomocy uniwersalnego klucza. W środku, w zainstalowanym w pomieszczeniu jacuzzi, odkryła nagie zwłoki turystów - podaje serwis Nasze Miasto Gliwice.

Sprawą zajęła się prokuratura i śledczy. Wstępnie stwierdzono, że na miejscu nie doszło do zabójstwa.

Znalezione osoby nie miały na ciele żadnych śladów, które wskazywałyby na to, że do ich śmierci przyczyniły się osoby trzecie - powiedział rzecznik policji w Gliwicach, podinsp. Marek Słomski. Prokurator zlecił sekcję zwłok, która ma wyjaśnić przyczyny śmierci - dodał.

Jak podaje lokalny oddział Gazety Wyborczej, policja zabezpieczyła hotelowy monitoring. Śledczy chcą sprawdzić, czy poza obsługą do pokoju wchodził ktoś jeszcze. W pokoju wynajmowanym przez parę, w poblizu zwłok, znaleziono butelki po alkoholu i viagrę.

ZOBACZ TEŻ:  Śmierć w akademiku. Rodzice martwili się, że nie przyjechał na święta

Czytaj także