18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Poniosą karę

Śmiertelnie potrącili staruszkę. Matka przyprowadziła sprawcę na policję

27.08.2019  20:24
Śmiertelnie potrącili staruszkę. Matka przyprowadziła sprawcę na policję
Śmiertelnie potrącili staruszkę. Matka przyprowadziła sprawcę na policję Fot: Policja

Policja pojmała dwóch nastolatków, którzy śmiertelnie potrącili staruszkę w Toruniu. Jednego ze sprawców na komendę przyprowadziła jego matka. 

Do sieci trafiło szokujące nagranie wideo, na którym dokładnie widać przerażające zdarzenie. 22 sierpnia o godzinie 12:10 nastoletni rowerzysta i jego pasażer podróżujący rowerem miejskim uderzyli w kobietę na pasach. 86-latka trafiła do szpitala, ale następnego dnia zmarła. 

Policja ma nastolatków winnych śmierci staruszki

Ani rowerzysta, ani jego pasażer nawet nie próbowali udzielić kobiecie pomocy. Najszybciej, jak mogli - uciekli z miejsca wypadku. Na początku pisaliśmy o tym, że policja analizuje nagrania z kamer monitoringu i próbuje znaleźć sprawców. W końcu się to udało - do sukcesu policji rękę przyłożyła matka jednego z nastolatków, która sama przyprowadziła syna na komendę. 

Obecnie wykonywane są czynności mające na celu zgromadzenie materiału dowodowego oraz ewentualne skierowanie sprawy do sądu dla nieletnich - mówiła dla portalu polsatnews.pl Marta Nawrocka z KMP w Toruniu.

Do dramatycznego w skutkach wypadku doszło na skrzyżowaniu ulic Kraszewskiego i Matejki w Toruniu. 86-letnia kobieta przechodziła przez oznakowane skrzyżowanie w prawidłowy sposób. Natomiast rowerzysta jechał po przejściu, czego robić w tym miejscu nie powinien. 

Pewne jest, że teraz spotka ich jakaś sprawiedliwość.

Przeczytaj więcej
Komentarze