Horror w Polsce

Śmiertelny cios w nożem w szyję. Brutalne zabójstwo

11.06.2019  15:20
Śmiertelny cios w nożem w szyję. Brutalne zabójstwo
Śmiertelny cios w nożem w szyję. Brutalne zabójstwo Fot: Piotr Molecki/East News

Do tragedii doszło w Ostrowcu Świętokrzyskim. 23-latek ugodził nożem w szyję 39-latka, który przez to zakończył życie. 

W Ostrowcu Świętokrzyskim zamordowany został 39-latek. Między nim a 23-letnim zabójcą doszło do kłótni, w trakcie której ten młodszy ugodził starszego nożem w szyję. Cios okazał się być śmiertelny. 

Tragiczna w skutkach kłótnia sąsiedzka

Bezpośrednio po tym mrożącym krew w żyłach zdarzeniu, 23-latek zbiegł do lasu, próbując uciec przed odpowiedzialnością. Policja jednak dopadła zabójcę. Zatrzymany został także 21-latek, który mógł mieć związek z tym tragicznym zdarzeniem.

Biegły we wstępnej opinii już potwierdził, że bezpośrednią przyczyną zgonu 39-latka była właśnie rana na szyi. 

Pomiędzy dwoma mieszkańcami bloków doszło do kłótni, w trakcie której 23-letni Mateusz K. zadał 39-latkowi cios nożem w szyję. Cios okazał się śmiertelny. Bezpośrednio po zdarzeniu sprawca uciekł i ukrył się w pobliskim lesie, gdzie wkrótce odnaleźli go i zatrzymali policjanci. W związku ze sprawą zatrzymano też 21-letniego Damiana W., który jak wynikało ze wstępnych ustaleń, mógł mieć związek z tym zdarzeniem – opisał zdarzenie w zwięzłym komunikacie rzecznik Prokuratury Okręgowej w Kielcach, Daniel Prokopowicz.

Wygląda na to, że zwykła sąsiedzka kłótnia miała najgorsze możliwe skutki. Jednemu podejrzanemu postawiono zarzut zabójstwa, a drugiemu podżegania do zabójstwa oraz kierowania gróźb i naruszenia nietykalności cielesnej. Młodszy podejrzany nie przyznaje się do zarzucanych mu czynów.

Czytaj także