18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Niezbyt udany wypad

Spacerowicze znaleźli zwłoki na plaży w Gdyni. Makabra

09.07.2019  16:33
Spacerowicze znaleźli zwłoki na plaży w Gdyni. Makabra
Spacerowicze znaleźli zwłoki na plaży w Gdyni. Makabra Fot: Damian KLAMKA/East News

Na plaży w Gdyni spacerowicze znaleźli ciało martwego 70-latka. Na miejscu pracowali policjanci, prokurator i biegli. Sprawa jest tajemnicza.

To miał być zwykły, przyjemny, letni spacer, a skończył się makabrycznie. Na plaży w Gdyni wczasowicze znaleźli ciało 70-letniego mężczyzny. 

Znaleziono zwłoki na plaży w Gdyni

70-latek leżał na plaży w Orłowie przy klifie. Policja zjawiła się na miejscu niemal natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia. Prokurator, lekarz i technik kryminalistyki po wstępnych oględzinach wykluczyli udział osób trzeci w śmierci denata. 

Po przeprowadzeniu oględzin zwłok wstępnie wykluczono, że do śmierci mężczyzny przyczyniły się osoby trzecie - skomentował sprawę rzecznik miejscowej policji, kom. Krzysztof Kuśmierczyk.

Na ten moment nie wiadomo niczego więcej. Z całą pewnością jednak dla osób, które odnalazły ciało, był to moment bardzo trudny i zostanie im w głowie do końca życia. Nie tego przecież spodziewamy się na plaży.

Czytaj także