18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Szokująca afera w Sopocie

Bieniuk oskarżony o gwałt. W tle PiS i pedofilia

24.04.2019  09:32
Jarosław Bieniuk oskarzony o gwałt - w tle jak widmo pojawiają się Zatoka Sztuki i PiS
Jarosław Bieniuk oskarzony o gwałt - w tle jak widmo pojawiają się Zatoka Sztuki i PiS Fot: VIPHOTO/East News

Jarosław Bieniuk został oskarżony o brutalny gwałt w Sopocie. Jego ofiarą miała paść modelka erotyczna „Cassandra”. Na jaw wyszły jej mroczne powiązania, pojawił się wątek pedofilii i Prawa i Sprawiedliwości, a na celowniku znów jest kontrowersyjna Zatoka Sztuki.

Afera w Sopocie dopiero się rozkręca. Jarosław Bieniuk, którego partnerką była Anna Przybylska, został oskarżony o gwałt (nie postawiono zarzutów). Twierdzi, że to kłamstwo, a obrońcy poszkodowanej Cassandry proponowali, by zapłacił 400 tys. złotych za złagodzenie zarzutów. Przy okazji wyszły na jaw mroczne powiązania kobiety.

Przed obdukcją miała skontaktować się z „Turkiem”. Jak podaje Wyborcza.pl, był oskarżony o podawanie nieletnim dziewczynom pigułki gwałtu i pedofilię. Co więcej, Cassandra ma powiązania z „Krystkiem”. W sprawie pojawił się wątek Zatoki Sztuki, która jest wyjątkowo kontrowersyjnym miejscem.

Zatoka Sztuki w Sopocie

Jak pisze Wirtualna Polska, Zatoka Sztuki to miejsce w Sopocie, w którym początkowo odbywały się koncerty, wernisaże, prowadzono działalność charytatywną. Miasto w 2009 roku wypowiedziało jednak umowę dzierżawy, bo miało tam dochodzić do stręczycielstwa, pijaństwa i sprzedaży narkotyków. Prezydent Sopotu Jacek Karnowski mówi nawet o gwałtach i czynach pedofilskich. Właściciele lokalu nie chcą go jednak oddać dobrowolnie, zapowiada się długa wojna w sądzie.

Od czasów nazizmu w Sopocie, czyli od II wojny światowej, nic gorszego w naszym mieście się nie przydarzyło niż działalność ludzi związanych z "Zatoką Sztuki". Osoby takie jak m.in.: „Krystek” krzywdziły i wykorzystywały młode dziewczęta – powiedział Karnowski Wirtualnej Polsce.

Pedofilia, gwałty i sztuka

Modelka erotyczna Sylwia Sz., znana jako Cassandra, była partnerką Marcina T. („Turek”), który był współtwórcą „Zatoki Sztuki”. Usłyszał on zarzuty uprawiania seksu z dziewczynami poniżej 15. roku życia. Z Zatoką powiązany jest także Krystian W. o pseudonimie "Krystek", który usłyszał 65 prokuratorskich zarzutów, w tym 40 seksualnych przeciwko 33 nastolatkom. Wyborcza.pl nazywa go „łowcą nastolatek”. Miał m.in. nakłaniać do prostytucji i gwałcić.

Zrobimy wszystko, aby to miejsce ponownie kojarzyło się ze sztuką, a nie z krzywdą ludzką i pedofilią. Nie przerazimy się żadnej, nawet najbardziej ustosunkowanej kancelarii prawnej ani ochroniarzy – powiedział Karnowski.

Prawo i Sprawiedliwość  - powiązania w Sopocie

O jakiej kancelarii mówił Karnowski? Jak podaje trójmiejska „Wyborcza”, w obronę Zatoki Sztuki zaangażowała się „dyżurna kancelaria PiS”. Reprezentowała m.in. Jarosława Kaczyńskiego w procesach z Lechem Wałęsą, Radosławem Sikorskim i „Super Expressem”.

cassandra
cassandra Fot: Twitter.com
Czytaj także