18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nowe informacje

To ON porwał Madeleine McCann. Potwór chwalił się koledze, że...

Wojciech Kozicki
06.06.2023  14:51
Sprawa Madeleine McCann. Gwałciciel chwalił się koledze, że...
Sprawa Madeleine McCann. Gwałciciel chwalił się koledze, że... Fot: Yui Mok/Press Association/East News

Sprawa Madeleine McCann i nowe informacje. Główny podejrzany Christian Brueckner rozmawiał z przyjacielem o „dziewczynce, która nie krzyczała”. Niemiecki gwałciciel porwał i zabił 3-letnią Maddie?

Zaginięcie Madeleine McCann i nowe informacje. Trwają poszukiwania na zbiorniku wodnym Barragem do Arade w Portugali, a prokuratura znalazła NOWE DOWODY. Tymczasem ustalono, że główny podejrzany Christian Bruckner wygadał się swojemu koledze o porwanym dziecku. Helge Buschlinga udał się na policję w 2017 roku z obawami o potencjalny związek 45-latka ze sprawą Maddie.

Manfred, Christian i ja zaczęliśmy rozmawiać o Portugalii. Wtedy Christian skomentował zaginięcie dziewczyny. Zapytał mnie, czy wybieram się do Portugalii. Odpowiedziałem mu: "Nie wybieram się już tam, ponieważ jest tam zbyt wiele problemów. Jest tam za dużo policji z powodu zaginionego dziecka. To rzeczywiście dziwne, że zniknęła bez śladu". Christian odpowiedział: "Tak, nie krzyczała"

 - zeznał Bushling.

Christian Bruckner zabił Madeleine McCann? Szokujące wyznanie potwora

Christian Bruckner w jednym z listów potwierdził, że był z Bushlingiem i znajomymi w 2008 roku w Hiszpanii na festiwalu hipisów. Uważa jednak zeznania kolegi za niewiarygodne. Tymczasem policja twierdzi, że wiele informacji ujawnionych przez Buslinga zostało pozytywnie zweryfikowanych.

Jak przypomina Plotek, „Helge Buschling miał już zwrócić się do władz Portugalii kilka lat temu z informacjami na temat Bruecknera, jednak wówczas nikt nie chciał go słuchać”. Podobnie policja nie zareagowała na doniesienia świadków, którzy mówili o tajemniczej kapliczce ze zdjęciem Madeleine McCaan.

Jak na razie Christian Bruckner w tej sprawie Madeleine McCann nie został oficjalnie oskarżony. Z więzienia wysyła listy, w których zapewnia, że nie ma nic wspólnego z zaginięciem Maddie. Wkróce kończy swój 7-letni wyrok, kitóry otrzymał za brutalne zgwałcenie staruszki. Był też skazywany za przestępstwa pedofilskie. Śledczy podejrzewają go również o zamordowanie innych dzieci.

Poszukiwania Madeleine McCann. Tam Bruckner ukrył ciało?

Ladbible.com również informuje również, że śledczy są przekonani, iż znajdą w rejonie zbiornika wodnego „inne ofiary Brucknera”. Na miejscu odbywają się poszukiwania z użyciem ciężkiego sprzętu i psów. Prokuratura potwierdziła „znalezienie kilkudziesięciu przedmiotów”. Prywatny detekyw ujawnił jednak, że "Madeleine McCann może być nadal żywa".

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

logo Tu się dzieje