18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zagadka Madeleine McCann

Sprawa zaginięcia Madeleine ROZWIĄZANA?! Znamy wyniki poszukiwań!

29.05.2023  10:19
Udało się rozwiązać sprawę Madeleine McCann? Są wyniki poszukiwań
Udało się rozwiązać sprawę Madeleine McCann? Są wyniki poszukiwań Fot: Instagram, FILIPE AMORIM/AFP/East News

Od wtorku w portugalskim regionie Algarve trwały poszukiwania zaginionej w 2007 roku Madeleine McCann. Szukano jakichkolwiek poszlak, które powiążą jej osobę z obszarem zbiornika przy tamie na rzece Arade, gdzie często przebywał główny podejrzany. Są już wyniki poszukiwań.

Madeleine McCann zaginęła w 2007 roku w miejscowości Praia da Luz na południu Portugalii podczas rodzinnych wczasów. Dziewczynkę oraz jej rodzeństwo pozostawiono same w apartamencie wczasowym, a rodzice udali się na kolację z grupą znajomych. Gdy matka Maddie, Kate, udała się do pokoju, aby sprawdzić, co z dziećmi, odkryła otwarte okno i puste łóżeczko. Obecnie głównym podejrzanym w sprawie jest niemiecki pedofil i gwałciciel Christian Brueckner, który grasował w tym czasie i w tym miejscu.

Lokalne radio podaje, że policja zakończyła poszukiwania ws. Madeleine McCann, które prowadzone były od wtorku w regionie Algarve na południu Portugalii. Chodzi konkretnie o obszar w okolicy zbiornika znajdującego się przy tamie na rzece Arade, a także o sam akwen.

Radio Observador informuje, że „trwające od wtorku poszukiwania śladów zaginionej w 2007 roku Madeleine McCann nie przyniosły znaczących rezultatów”. Poinformowano zarazem, że celem poszukiwań było znalezienie zwłok dziewczynki lub należącej do niej odzieży.

Koniec poszukiwań ws. Madeleine McCann. Udało się rozwiązać zagadkę?

Lizbońska rozgłośnia Radio Observador, powołując się na źródła w policji, informuje, że poszukiwania Madeleine McCann skończyły się fiaskiem.

Podczas trwających trzy dni poszukiwań policjantom nie udało się znaleźć żadnych pozostałości biologicznych Maddie McCann

- informuje Radio Observador (cytat za RadioZET.pl).

Podano także, że udało się znaleźć „pewne rzeczy, ale nie mają one większego znaczenia” dla śledztwa.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

logo Tu się dzieje