18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

dziecko nie żyje

Hulajnoga śmierci. Zabawa na dwóch kółkach skończyła się tragicznie

28.07.2019  10:28
Hulajnoga śmierci. Zabawa na dwóch kółkach skończyła się tragicznie
Hulajnoga śmierci. Zabawa na dwóch kółkach skończyła się tragicznie Fot: Shutterstock

W sobotę w miejscowości Stare Kramsko doszło do tragicznego wypadku. Nie żyje 10-letni chłopczyk. Dziecko bawiło się hulajnogą.

10-letni chłopiec i jego brat wyjechali na wakacje do miejscowości Stare Kremsko. Jeden z chłopców do domu nigdy nie wróci - stracił życie bawiąc się hulajnogą.

Dzieci bawiły się na ulicy, zaledwie kilkaset metrów od domku letniskowego, w którym wypoczywała ich rodzina. Chłopcy jechali hulajnogą, gdy na drodze pojawił się Ford Mondeo.

Chłopiec nie żyje

Z nieoficjalnych ustaleń wynika, że 22-letni kierowca samochodu próbował wyminąć dzieci i zjechał na lewy pas ruchu. ktoś jednak krzyknąć miał "uwaga samochód" i wtedy przestraszony 10-latek również zboczył w lewo. Niestety, wpadł wprost pod koła auta - podaje TVN24.

10-latek doznał ciężkich obrażeń i mimo reanimacji zmarł - potwierdziła w rozmowie z TVN rzecznik KMP w Zielonej Górze Małgorzata Stanisławska. Sprawę bada policja i prokuratura.

Dzieci bawiły się na ulicy. Tuż obok przebiega ścieżka dla pieszych i rowerzystów.

Przeczytaj więcej
Komentarze