18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Tragedia na autostradzie

Straszny WYPADEK. Urwało mu głowę, auto jechało dalej [WIDEO 18+]

18.11.2022  16:00
Wypadek na A14
Wypadek na A14 Fot: Twitter Patryk19182199

Na niemieckiej autostradzie A14 doszło do potwornego wypadku, którego świadkiem był polski kierowca ciężarówki. Jak twierdzi portal moto.pl, kierowca kabrioletu stracił kontrolę nad autem i uderzył w bariery ochronne. Zmarł na miejscu, a samochód pojechał dalej.

Na Twitterze możemy zobaczyć nagranie polskiego kierowcy ciężarówki, na którym widać wyniki strasznego wypadku na niemieckiej autostradzie A14. Doszło do niego 17 listopada niewiele po północy. Kierowca kabrioletu Porsche Carrera miał stracić panowanie nad maszyną w okolicach węzła Halle-Peissen.

Potworny wypadek na autostradzie A14

Według niemieckich mediów, mężczyzna chciał wyminąć z dużą prędkością dwa samochody ciężarowe, lecz wtedy wpadł w poślizg. Samochód uderzył z wielką siłą w bariery ochronne. Zderzenie było tak silne, że kierowcy dosłownie urwało głowę. Pojazd uległ też znacznemu uszkodzeniu – zerwał się materiałowy dach wraz ze stelażem.

Wyniki wypadku można zobaczyć na nagraniu zamieszczonym na Twitterze. Opublikował go kierowca ciężarówki i opatrzył barwnym komentarzem. Ze względu na to, że filmik zawiera wiele niecenzuralnych słów i pokazuje scenę wypadku, nie zalecamy oglądania go osobom wrażliwym i niepełnoletnim. Obecnie śledztwo jest w toku, a odcinek autostrady był zamknięty przez kilka godzin, co doprowadziło do wielkich korków.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

Czytaj także