18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Akcja CBŚP

Strzelanina w Polsce. Podejrzany nie żyje!

Wojciech Kozicki
29.11.2022  15:01
Strzelanina w Polsce! CBŚP zabiło podejrzanego, policjant ranny
Strzelanina w Polsce! CBŚP zabiło podejrzanego, policjant ranny Fot: STANISłAW KOWALCZUK/East News

Strzelanina w Polsce. Akcja przeprowadzona przez Centralne Biuro Śledcze Policji (CBŚP) na Pomorzu zakończyła się śmiercią podejrzanego i zranieniem funkcjonariusza. Polsat News ujawnia nowe informacje o strzelaninie. Jest już oficjalne oświadczenie CBŚP.

Strzelanina w Straszynie w gminie Pruszcz Gdański. Funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego Policji przeprowadzali zatrzymanie mężczyzny, który był podejrzewany o posiadanie broni i amunicji. Po wejściu do domu, zostali zaatakowani z automatycznej broni palnej. Rzecznik prasowa CBŚP, podinsp. Iwona Jurkiewicz, w rozmowie z Polsat News potwierdziła, że zatrzymanie dotyczyło handlu bronią.

Akcja CBŚP. Oficjalne oświadczenie dot. strzelaniny

Centralne Biuro Śledcze Policji na Twitterze przekazało, że raniono napastnika. Natychmiast udzielono mu również pomocy medycznej, ale nie dało się utrzymać go przy życiu. Policjant został raniony w rękę i trafił do szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Służby nie będą udzielały nowych informacji o akcji i strzelaninie do czasu zakończenia czynności prowadzonych przez Wydział Kontroli CBŚP, Biuro Spraw Wewnętrznych oraz prokuraturę.

logo Tu się dzieje