18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Tuż przy rynku

STRZELANINA w ścisłym centrum Krakowa! Bestialskie morderstwo

09.02.2023  12:20
Strzelanina przy ulicy Sławkowskiej w Krakowie
Strzelanina przy ulicy Sławkowskiej w Krakowie Fot: ZOFIA I MAREK BAZAK / EAST NEWS

W krakowskim barze przy ulicy Sławkowskiej doszło do strzelaniny, w wyniku której zmarła jedna osoba. Policja schwytała sprawcę.

Około godziny 11 w jednym z barów przy ulicy Sławkowskiej w Krakowie doszło do strzelaniny. Sławkowska znajduje się w ścisłym centrum miasta i jest jedną z ulic tuż przy Rynku Głównym. Obecnie jest tymczasowo zamknięta. Na miejscu pracuje policja, pojawiły się też karetki pogotowia.

Strzelanina w Krakowie - szczegóły

Do informacji dotyczących zdarzenia dotarli dziennikarze z RMF FM. Do baru przy ulicy Sławkowskiej weszli pracownicy budowlani, którzy mieli wykonać pomiary techniczne. Wówczas jeden z klientów, który stał przy barze, odwrócił się, wyciągnął broń i strzelił do jednego z nich. Podjęto próbę reanimacji, lecz nie udało się uratować mężczyzny.

Morderca chciał zabić też drugiego pracownika budowlanego, lecz jego pistolet się zaciął.

Nie żyje mężczyzna postrzelony w centrum Krakowa. Do strzelaniny doszło w jednym z barów przy ulicy Sławkowskiej. Szczegóły w Faktach w południe

- podaje RMF FM na Twitterze.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

logo Tu się dzieje