18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

[aktualizacja]

Strzelanina w Warszawie. Nie żyje kobieta, ranny nastolatek

12.07.2019  13:23
Strzelanina w Warszawie. Nie żyje kobieta, ranny nastolatek
Strzelanina w Warszawie. Nie żyje kobieta, ranny nastolatek Fot: Shutterstock

Na warszawskim Bródnie doszło do strzelaniny. Jak na razie podano informację o jednej ofierze śmiertelnej. Na miejscu trwa akcja służb.

O godzinie 11.18 straż pożarna w Warszawie dostała zgłoszenie o płonącym samochodzie. Na miejsce udała się jednostka, która ugasiła ogień. Mniej więcej w tym samym czasie doszło do pożaru altany. Tuż obok doszło do przestępstwa.

Na podwórku domu jednorodzinnego doszło do strzelaniny. Na miejscu znaleziono postrzeloną kobietę. 43-letnia ofiara nie żyje.

Strzelanina na Bródnie

Do zdarzenia doszło na ulicy Matki Teresy z Kalkuty. 63-letni, z nieustalonych jak na razie powodów, otworzył ogień i śmiertelnie ranił kobietę. Ranny jest też 19-latek, który obecnie przebywa w szpitalu.

Nie żyje 43-letnia kobieta. Prowadzimy czynności pod nadzorem prokuratury - mówi TVN24 Paulina Onyszko z warszawskiej policji.

Świadkowie zdarzenia twierdzą, że słyszeli krzyki i strzały, ludzie mieli uciekać w popłochu. Napastnik został zatrzymany - podaje TVN.

Na miejscu pracują policja, prokuratura, straż pożarna i pogotowie ratunkowe. Teren został odgrodzony. Służby przesłuchują i badają świadków.

Przeczytaj więcej
Komentarze